Sobota 15. května 2021
Svátek slaví Žofie, zítra Přemysl
Oblačno, déšť 16°C

Vrah Pauliny (†14) napsal dopis na rozloučenou: Ani se neomluvil!

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: INT, mivr - 
28. října 2011
17:09

Nedokázal se smířit s tím, že ho odkopla láska, a tak se rozhodl pro pomstu. Na konci ní zůstali dva mrtví. Paulina (†14), dcera jeho vyvolené, a on, Klaus K. (†48), který se zabil v cele tři měsíce poté, co byl za vraždu školačky zatčen. Rakouský časopis News zveřejnil jeho dopis na rozloučenou. Není v něm ani známka lítosti nad tím, že ukončil život mladé dívky. Nedokázal unést, že zničil život synovi Konstantinovi (19), který mu při brutálním činu pomáhal. Chlapec teď čeká na verdikt.

Klaus z Německa, který zabil nevlastní dceru Paulinu kvůli tomu, že ho opustila její matka, se oběsil ve vazbě, kde čekal na rozsudek. Odsouzen tak bude jen jeho syn Konstantin (19), který mu při brutální vraždě pomáhal. Tomu se otec omluvil v dopise na rozloučenou, který po sobě zanechal.

"Z nadějného, mladého teenagera jsem udělal trestance. Konstantine, vždy jsem ti říkal, že se máš řídit zákonem. A teď jsem tvůj život zničil ještě předtím, než vůbec začal. Prosím, já jsem vinen, ne můj syn," napsal. List uveřejnil rakouský časopis News. V textu nebyla ani zmínka o tom, že by litoval smrti dcery své bývalé partnerky. Ani jí se neomluvil, že ji připravil o život její milované holčičky.

Když se Konstantin dozvěděl, že se jeho otec zabil v cele v rakouském Welsu, kde čekal na rozsudek, zhroutil se. Momentálně je v péči psychiatrů. Lékaři se obávají, že i on by si mohl něco udělat. Soud s ním začne příští rok v srpnu.

Syn řídil, otec vraždil

Krásná Paulina z Kolína nad Rýnem byla zavražděna letos 5. července v rakouských lázních Ischl. Vše proto, že Klaus nemohl unést, že ho opustila její matka. Domluvil si tedy se synem, že ji zabijí. Zastavili ji, když šla do školy, a násilím ji donutili nastoupit do auta. Syn řídil, otec s ní vzadu bojoval. Co se tam dělo, nechtěl mladík vidět ani vědět. "Muselo dojít k zápasu, protože v autě byla spousta krve," zaznělo u soudu.

Už předem měli vyhloubený hrob. "Vážila okolo šedesáti kilogramů. Nevím, jestli byla mrtvá, nebo jen v bezvědomí. Vzal jsem ji za nohy. Pak jsme ji pustili hlavou dolů," řekl Konstantin. Tomu teď hrozí doživotí za mřížemi.

Lucio1 ( 28. října 2011 22:23 )

Je to k zblití.,tady dostane doživotí údajný vrah vyděračů.,což je spíš na metál a takováhle bestie má dostat stejný trest protože nic jiného vlastě právní řád neumožňuje..Jsou země kde by s ním zatočili jinak..

perla99 ( 28. října 2011 18:35 )

Doživotí, to je snad vtip, provaz kriplovi, nic jiného si nezaslouží!

Zobrazit celou diskusi
Další videa