Krach značky slavného návrháře: Jeho róby nosily Michelle Obamová či princezna Eugenie

Autor: ČTK, tsv - 
2. listopadu 2019
09:28

Americký oděvní návrhář Zac Posen, jehož róby si na slavnostní příležitosti oblékaly známé herečky, zpěvačky i členky královských rodů, zavírá svůj stejnojmenný módní dům. Firma se dostala do ekonomických potíží a podle vyjádření majitelů už ji nelze dál udržet v chodu, uvedla agentura AP.

Devětatřicetiletý Posen svou značku rozjel v roce 2001 a rychle se stal oblíbeným designérem hollywoodských celebrit. Jeho modely večerních šatů se často objevovaly například na udílení Oscarů nebo na mediálně sledovaných událostech, jako je Met Gala.

Oblékaly je například herečky Gwyneth Paltrowová, Claire Danesová či Katie Holmesová, v jeho šatech si vyšla i bývalá první dáma Michelle Obamová nebo britská princezna Eugenie.

„Sám jsem se už nějakou dobu snažil najít správného partnera, ale čas vypršel... a v našem oboru nastalo těžké období,“ řekl Posen magazínu Vogue. „Jsme zklamaní, že tyto snahy byly neúspěšné, a hluboce nás trápí, že naše dvacetiletá cesta teď končí,“ dodal.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

VIP2019 ( 2. listopadu 2019 11:04 )

Ty voe co je to za šaška dementniho..👎🤮

Sibyla ( 2. listopadu 2019 10:32 )

bez zjevného talentu, není divu

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud