Šimpanz surfuje na instagramu a děsí lidi: „Je to konec pro i*ioty.“ Oříznout fotku neumí

Autor: ČTK, for - 
26. 4. 2019
07:51

Videa zvířat předvádějících neobvyklé kousky jsou na sociálních sítích oddechovou stálicí, v uplynulých dnech ale na internetu koluje video, ze kterého možná i trochu mrazí. Šimpanz uvelebený na pohovce projíždí fotky na instagramu na chytrém telefonu. Zdá se, že pohyby mu jsou vlastní. O kuriózním videu informoval britský bulvární list Daily Mail.

Video zveřejnil JD Durkin z New Yorku na twitteru a vyjádřil obavy z toho, že by se primáti naučili ovládat nové technologie. „Opice, která se naučí používat chytrý telefon, je začátkem konce pro nás idioty,“ napsal.

Šimpanz se podle videa naučil procházet různé fotky, ale zřejmě neumí fotku oříznout ani změnit nastavení na video, píše Daily Mail. Jedno je však jasné, do své práce s telefonem je zcela ponořen.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa