Zpackaná operace mu zničila celou budoucnost! Lékaři omylem vykastrovali dvouletého chlapce

Autor: csk - 
21. prosince 2018
21:13

V nemocnici v britském Bristolu lékaři zfušovali banální operaci dvouletého chlapce, ze které si ponese doživotní následky. Omylem mu odoperovali zdravé varle.

„Nemusíte mít žádný strach, jde jen o drobný zákrok,“ těmito slovy uklidňovali doktoři v bristolské fakultní nemocnici rodiče dvouletého batolete a říkali, že nehrozí žádné komplikace. Během zákroku mu měli lékaři operovat nesestoupené varle.

Operace měla trvat jen půlhodinku. Rodiče čekali a čekali. Když k nim po dvou a půl hodině přišla celá delegace lékařů a manažerů, okamžitě věděli, že něco není v pořádku. Smutná zpráva je doslova šokovala. Doktoři jim s lítostí oznámili, že omylem operovali druhé varle a malému chlapci tím pokazili celý život.

„To, co mu provedli, je otřesné,“ vyjádřila se nešťastná maminka. „Zlomili mi srdce a jemu zničili celou budoucnost,“ dodala se slzami v očích. Nemocnice bude celý incident prošetřovat a lékaři za to ponesou odpovědnost. Celá rodina si nepřála být jmenována.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud