Macronová na dovolené: Nohy jako tyčky, cesta na pláž s vnoučaty a letní sídlo prezidentů

Autor: base - 
20. srpna 2018
17:24

I první dámy mají nárok na dovolenou. Ta francouzská - Brigitte Macronová (65) - zamířila jako správná patriotka na jih Francie, kde mají francouzští prezidenti letní sídlo. Užívá si letní dny se svou rodinou včetně svých vnoučat. Při výletu na pláž přitom zaujal i jeden detail - figura jako Twiggy a značně hubené nohy Macronovy manželky.

65letá francouzská první dáma tráví čas mimo světla reflektorů ve městě Bormes-les-Mimosas na jihu Francie. Macronová byla spatřena jen párkrát, třeba se svým manželem Emanuelem a rodinou ve Fort de Bregancon, oficiálním letním sídle francouzských prezidentů. Když byla spatřena venku ze svého luxusního úkrytu, šla zrovna na pláž se svými vnoučaty.

Do takto slunného dne si oblékla volné žluté triko, k němu super krátké kraťasy, díky kterým odhalila skoro celé nohy. Aby vše vypadalo jednoduše, k letnímu outfitu si vzala černobílé tenisky. Na obličeji měla velké sluneční brýle z 60. let.

Prezidentský pár navštívila i nejmladší dcera první dámy, 34letá Tiphaine Auzière. Brigitte má ze svého předchozího manželství s bankéřem André-Louis Auzièrem, se kterým se rozvedla v roce 2006, tři děti. Emmanuela Macrona si vzala v roce 2007.

Kauza Macronova „milence“

Dovolené francouzského prezidentského páru předcházela kauza Macronova osobního strážce Alexandra Benally, který převlečený za policistu během demonstrací v Paříži brutálně napadl dvě osoby. Benallu při násilném aktu zachytili kolemjdoucí na kameru.

Incident byl o to závažnější, že o Benallovi francouzská média spekulovala, že je Macronovým milencem. A když jej prezident okamžitě po incidentu nepropustil, podezření se ještě zvýšilo. Macron jej propustil až po několika dnech a všechny spekulace o své sexuální orientaci popřel. 

Důvodem k podezření byl mimo jiné fakt, že Brigitte, bývalá Macronova učitelka, je o 25 let starší než prezident, což podle mnohých lidí vzbuzuje otázky nad seriózností jejich vztahu. Benalla měl navíc od Macronovy osobní rezidence klíče a trávil s ním mnoho času.

I Macronová nicméně se svým bodyguardem tráví čas. Během současné dovolené s ním například brázdila moře na vodním skútru.

Video Trump hodnotil tělo francouzské první dámy: Poslechněte si, co řekl - Reuters, Facebook / Elysejský palác

naidka ( 21. srpna 2018 20:22 )

Nebylo to na základce?

va45 ( 21. srpna 2018 19:13 )

Panebože,vždyť je to 65 letá stařena.Kdyby ji nevyžehlili plastiky ksicht tak je úplná pohroma.

majojo ( 21. srpna 2018 18:07 )

Kdo je prezidentem Francie - ha?

majojo ( 21. srpna 2018 18:05 )

Štíhlé nohy bývají hezké a chvályhodné.Ale tohle už je stařecký marasmusa nedostatek soudnonsti. Zvlášť když se jedná o první dámu velké a mezinárodním měřítku důležité země. Každý francouzský módní návrhář z toho musí vrhnout.

majojo ( 21. srpna 2018 18:00 )

Asi moc nečteš bulvár gratuluju). Jinak bys věděl,že sbalil svoji třídní učitelku na střední.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud