Tancujícího agenta FBI přijde přemet vzad draho. Vypadla mu pistole a trefila muže

360p
Autor: Mii - 
13. 6. 2018
13:01

Agent amerického Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI), který omylem postřelil v klubu náhodného muže, zatímco tancoval, byl v úterý formálně obviněn z úmyslného napadení, informuje televize BBC. Ve středu ho čeká soud, který rozhodne o trestu. Zásadní bude, zda měl při tanci v krvi alkohol.

K incidentu došlo minulý týden v nočním baru Mile High Spirits and Distillery v americkém Denveru. Během brzké ranní hodiny se jeho návštěvníci začali předvádět v tanci a vytvořili kruh, v jehož prostředku vždy jeden člověk tancoval.

V jednu chvíli do kruhu přijde muž, jenž předvádí rozevláté pohyby a poté udělá přemet vzad. Vypadne mu při tom z opasku pistole, a když se ji snaží zvednout, omylem zmáčkne spoušť, vystřelí a zasáhne muže, jenž stojí naproti němu. Celou situaci zaznamenala jedna z návštěvnic baru na video.

Policie po příjezdu zjistila, že šlo o 29letého Chase Bishopa, který pracuje jako agent FBI. Vyšetřování případu tak převzal tento úřad a řekl, že dokud věc pořádně neprošetří, nebude se k ní vyjadřovat.

Denverský prokurátor v úterý rozhodl, že čin Bishopa byl úmyslné napadení. Podle něj je dostupných tolik důkazů, že s obviněním není třeba čekat. Pokud se zjistí, že v době tance měl v krvi alkohol, budou následovat další obvinění. O tom se rozhodne ve středu, kdy agenta čeká soud.

Muž, kterého Bishop střelil do nohy, utrpěl jen mírná zranění. Nemocnice ho tento týden propustila.

Doporučujeme
santixkauz ( 13. června 2018 13:23 )

vždy potroublé tlustoprdlé blbovárpišky jsou vkutku dementky k pohledání podle těch hovadin co smolí, údajně vypadla pistolka a při dopadu sama odpráskla haksnu nějakého čumila přesto dementní blbovárpiška smolí v závěru svých hovadin: "Muž, kterého Bishop střelil do nohy…" Inu, evidentně se, podle té české hňupky z blbováru, umí emeritští agenti převtělovat v palné zbraně

Zobrazit celou diskusi
720p 360p
Další videa