Tancujícího agenta FBI přijde přemet vzad draho. Vypadla mu pistole a trefila muže

360p
Autor: Mii - 
13. 6. 2018
13:01

Agent amerického Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI), který omylem postřelil v klubu náhodného muže, zatímco tancoval, byl v úterý formálně obviněn z úmyslného napadení, informuje televize BBC. Ve středu ho čeká soud, který rozhodne o trestu. Zásadní bude, zda měl při tanci v krvi alkohol.

K incidentu došlo minulý týden v nočním baru Mile High Spirits and Distillery v americkém Denveru. Během brzké ranní hodiny se jeho návštěvníci začali předvádět v tanci a vytvořili kruh, v jehož prostředku vždy jeden člověk tancoval.

V jednu chvíli do kruhu přijde muž, jenž předvádí rozevláté pohyby a poté udělá přemet vzad. Vypadne mu při tom z opasku pistole, a když se ji snaží zvednout, omylem zmáčkne spoušť, vystřelí a zasáhne muže, jenž stojí naproti němu. Celou situaci zaznamenala jedna z návštěvnic baru na video.

Policie po příjezdu zjistila, že šlo o 29letého Chase Bishopa, který pracuje jako agent FBI. Vyšetřování případu tak převzal tento úřad a řekl, že dokud věc pořádně neprošetří, nebude se k ní vyjadřovat.

Denverský prokurátor v úterý rozhodl, že čin Bishopa byl úmyslné napadení. Podle něj je dostupných tolik důkazů, že s obviněním není třeba čekat. Pokud se zjistí, že v době tance měl v krvi alkohol, budou následovat další obvinění. O tom se rozhodne ve středu, kdy agenta čeká soud.

Muž, kterého Bishop střelil do nohy, utrpěl jen mírná zranění. Nemocnice ho tento týden propustila.

Volby 2018

Volby do Senátu 2018 Komunální volby 2018

Komunální volby v Česku budou 5. a 6. října. V nich si lidé z více než 200 tisíc kandidátů na kandidátních listinách vyberou nové zastupitele svých obcí.

Ve stejném termínu navíc ve třetině obvodů proběhnou i volby do Senátu. Tam se chce probojovat více než 200 kandidátů.

Kde se volí do Senátu Systém senátních voleb Systém komunálních voleb Průzkum Volby v roce 2018

Doporučujeme
Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa