Toulaví psi roztrhali šest dětí. Místní začali vraždit zvířata na potkání

Autor: ČTK, AKu - 
7. 5. 2018
10:20

Volně pobíhající smečky divokých psů za poslední týden v severní Indii zabily šest dětí. Děsí tím místní vesničany, kteří přestali děti pouštět ven a zabíjejí každého psa, s nímž se setkají. Uvedla to v pondělí agentura AP.

Děti byly zabity ve městě Sitapur a jeho okolí. Toto město leží asi 80 kilometrů od Lakhnaú, hlavního města indického státu Uttarpradéš.

Podle policie se stalo mnoho případů, když děti venku sbíraly zralá manga nebo když vykonávaly potřebu. Mnoho domů v této oblasti nemá vodovod ani toaletu.

Od listopadu loňského roku v oblasti zabili psi celkem 12 dětí. V Indii žijí miliony toulavých psů, kteří jsou k vidění i na ulicích těch nejluxusnějších čtvrtí. Pokousání psem je běžné, ale podobná série úmrtí v jedné oblasti je zřídkavá.

 

 

Doporučujeme
flesch2z ( 8. května 2018 10:24 )

V Indii žijí miliony budhistů, kteří všechny potravinové zbytky hází zvířatům. Neudělat to je proti jejich náboženství. Ti psi se potulují všude, i na plážích u každé restaurace dostávají zbytky, no a když jich teď dostávají méně, nebo vůbec, tak je prů.ser na světě.

Desterz ( 8. května 2018 10:13 )

Váš návrh je sice nesmírně vstřícný, ale žel vychází z nepochopení situace. Indie se (obzvlášť na venkově) hemží zdivočelými psy, kteří nikomu nepatří, a množí se to úplně lavinovitě protože - co si budeme namlouvat - Indie není zrovna stát, který by kdovíjak dbal na to co se děje na ulicích. Lidé, tlačeni nezbytností, prostě vzali do vlastních rukou to co stát trestuhodně zanedbává. Pokud byste toulavé smečky chtěli živit, za rok jich tam budete mít dvojnásobek.

ivuska1 ( 8. května 2018 00:43 )

spet ( 7. května 2018 20:31 )

tak to už dostali ...

sigmae ( 7. května 2018 19:35 )

a co těm psům dát takhle nažrat ...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa