Neděle 24. října 2021
Svátek slaví Nina, zítra Beáta
Polojasno 9°C

Přijde Santa s bednou dynamitu: Teroristé z ISIS vyhrožují útokem v New Yorku!

Autor: lm - 
28. listopadu 2017
21:55

Islámský stát (ISIS) sice na domácí frontě zaznamenává jednu porážku za druhou, teroristům to ale zjevně nebrání v tom, aby nadále vyhrožovali. Na posledních zveřejněných snímcích ISIS hrozí útoky o vánočních svátcích ve světových metropolích. Teroristé hrozí už i New Yorku!

Teroristická organizace Islámský stát zveřejnila propagandistické snímky, kterými hrozí útoky ve světových metropolích. Na jednom z nich stojí muž v obleku Santa Clause s bednou dynamitu na rušné newyorské křižovatce Times Square a u snímku je připsáno: „Potkáme se na Vánoce v New Yorku... brzy“. Další snímek pak zobrazuje klečícího Santu Clause s teroristou v Londýně a připomíná hrůzné výjevy z poprav organizovaných ISIS.

Teroristé si snímky posílají přes šifrované konverzace a slibují útoky i v dalších světových metropolích. K těm má dojít o Vánocích, které označují za „křižácké svátky“.

Propagandistické snímky jsou smutnou připomínkou loňského útoku v Berlíně. Anis Amri za volantem plně naloženého kamionu tu 19. prosince najel do davu lidí na berlínském náměstí Breitscheidplatz, kde se v té době konaly tradiční adventní trhy. Zahynulo 12 osob, mezi nimi i jedna Češka. K útoku se druhý den přihlásil Islámský stát. Amri byl čtyři dny nato vypátrán v Itálii a zastřelen.

Video Manžel Češky, která zemřela při teroru v Berlíně: Můžou za to politické chyby. - David Vaníček

 

 

1912 ( 29. listopadu 2017 05:21 )

váleční zločinci made in Us těmi válkami a vymyšlenou propagandou a jejich konspiračních výmyslů pobouřili všechny muslimské státy a ted to čeká i nás když se zapojujeme do jejich vražebných válek co nám zaplavili těmito muslimskými teroristy celou EU !!!!děkujte válečným zločincům US za naší budoucnost hlavně vy mladí co jim tolik lezete do zadku !!!!!!!!

steelheart ( 28. listopadu 2017 22:29 )

kouřová clona!

Zobrazit celou diskusi
Další videa