Macronovo jednání přerušilo čůrání: Jeho pes zvedl nožičku a ulevil si do krbu

360p
Autor: ČTK - 
25. 10. 2017
08:17

Ve Francii vzbudil velký zájem videozáznam schůze hlavy státu se spolupracovníky, na kterém je pes prezidenta Emmanuela Macrona, jak močí u krbu. Záběry zveřejnila v neděli večer v hlavním vysílacím čase i francouzská zpravodajská televize LCI.

Když si Macron všiml, že si jeho pes Nemo – kříženec labradora a bruselského grifonka – právě ulevil, řekl svým spolupracovníkům, že jeho pes právě „dělá něco zcela výjimečného“. Na dotaz někoho z přítomných, zda to dělá často, se Macron rozesmál a řekl, že účastníci schůze v psovi vyprovokovali něco zcela neobvyklého.

Nema, kterému je mezi jedním rokem a dvěma lety, si prezidentský pár vzal v létě z útulku. Veřejnost ho poprvé mohla spatřit koncem srpna na schodech Elysejského paláce, když jeho šéf vítal nigerského prezidenta Mahamadoua Issoufoua.

Video Macronův pes Nemo si ulevil u krbu. - Youtube
360p

Nemo se projevil jako vychovaný pes, když se poslušně držel u Macronovy nohy a pak se usadil na vrcholku schodiště. Vůbec si přitom nevšímal fotografů, kteří na něj pohvizdovali. Pak následoval oba státníky do nitra budovy.

Doporučujeme
Nezadat ( 25. října 2017 16:46 )

Ani se mu needivím,při těch blbých kecech se pochcal smíchy.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa