Kritici se smějí, Macron si zve do paláce Rihannu. Mají řešit chudé děti

Autor: ČTK,pet - 
26. 7. 2017
08:08

Dnešní schůzka francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a zpěvačky Rihanny se stala na sociálních sítích terčem kritiky, vtipů a karikatur. Přijmout hvězdu hudebního stylu R&B v Elysejském paláci se prezident rozhodl poté, co se na něj Rihanna obrátila na Twitteru s dotazem, zda Francie podpoří vzdělávání dětí v chudých zemích. Tomu je zasvěcena Rihannina nadace.

Pane prezidente, neumím zpívat a přitom se vykrucovat, ale můžete mne přijmout, abychom si mohli promluvit o právech zvířat?“ napsal například na Twitteru ironicky novinář Aymeric Caron. Podle francouzského tisku ovšem mnoho autorů kritických příspěvků nezaznamenalo, že Rihannina návštěva není samoúčelná a má humanitární rozměr.

Macron už v pondělí přijal zpěváka irské kapely U2 Bona, se kterým hovořil o možnostech boje proti chudobě. Bono se problému chudoby věnuje dlouhodobě.

VIDEO: Sobotka o neshodě s Macronem. Prezident má jiný pohled na migraci

Video V4 nenašla s Macronem společnou řeč o migraci. - Jakub Veinlich
720p 360p

 

Doporučujeme
iFender ( 26. července 2017 10:53 )

Jo,jo takhle dopadla ta slavna Francie.Zdegenerovany narod!Ceka je zkaza samozrejme ne zitra,ale postupne se k tomu dopracuji."Lepenka" byla posledni nadeje!Macron je jen velky "Tluchuba"!

robyno1 ( 26. července 2017 10:37 )

 Nedivím se, že se mu prošlé maso zajedlo a pozval si mladýho kocóra. Učitelka ať jde uspokojovat dědky v útulcích.

666provas ( 26. července 2017 09:58 )

Odporný černý držky zamořujou svět, chcipnete!

nick55 ( 26. července 2017 09:49 )

Když si coby student a učitelka spolu začali, vypadala jinak. Dala mu " školu " a je hezké, že jsou spolu pořád, nikdo nemládneme. Paní má štíhlou figuru, není to žádná almaroidní postava - jen to chce volit jiné výstřihy, husté mikádo jí schovává krk a dělá ji to takovou připosraženou.

repelos ( 26. července 2017 09:45 )

Ty zastydlej puberťáku,tam se starej o Francii zamořenou černým dobytkem. A té své babičce sháněj kvalitní hospic. To jste teda žabožrouti ty volby pěkně po.sra.li.Marine LePen byla vaše naděje a záchrana.Jako stát brzy skončíte,už teď máte více mešit než kostelů.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud