Záhadná smrt sester v dovolenkovém ráji: Policie už zná příčinu!

Autor: rc - 
1. října 2016
18:05

Záhadná smrt v ráji! Sestry Annie Korkki (37) a Robin Korkki (42) pocházející z Minnesoty byly nalezeny mrtvé v jejich pokoji v luxusním hotelu na Seychelách. Podle provedené pitvy sestry zemřely na plicní edém. V plicích se jim tedy nahromadila kapalina, která způsobila smrt.

Úspěšné finančnice ze Spojených států sestry Annie a Robin si odjely užívat sluníčka a tepla na Seychely. Ubytovaly se v luxusním hotelu Maia Luxury Resort and Spa. Původně měly na dovolené zůstat pouhý týden, od 15. do 22. září, ovšem nakonec své plány změnily a rozhodly se zůstat déle. Jenže právě 22. září se pro ně stalo osudným.

Ráno k nim dorazil sluha, ale dveře do jejich domku byly zamknuté. Později se mu zdálo divné, že uvnitř nikoho neslyší. Zaměstnanci hotelu tedy přivolali policii. „Sestry byly nalezeny bezvládné na posteli,“ řekl serveru Mirror mluvčí policie Jean Toussaint.

Podle svědků sestry celý den popíjely alkohol a zaměstnanci jim kolem čtvrt na devět v noci museli pomáhat na pokoj. Tehdy byly naposledy viděny živé.

Podle pitvy, která byla provedena ve středu, ženy zemřely na akutní plicní edém. Annie také utrpěla otok mozku. Ovšem vyšetřování stále pokračuje. Vyšetřovatelé čekají na testy z toxikologie. Při předběžném ohledání se nenašly žádné stopy, které by nasvědčovaly tomu, že zemřely násilnou smrtí.

„Policie k vyšetřování může říct jen toto, sestry konzumovaly alkohol celý den,“ dodal Toussaint pro Mirror.

naidka ( 2. října 2016 14:10 )

Máš pravdu, pejsane.

zednik ( 2. října 2016 11:31 )

Toxický plicní edém dochází mimo jiné i v důsledku otravy alkoholem. Děvčátka byla na šrot.

naidka ( 2. října 2016 09:42 )

Sorry, šlo o plicní edém , ale i tak je zajímavé, že na otok plic umřely obě zaráz.

naidka ( 2. října 2016 09:32 )

Jestli autor článku chodí spát se slepicemi, je pro něj čtvrt na devět už hluboká noc.

naidka ( 2. října 2016 09:28 )

Aby dostaly dvě osoby zároveˇˇn plicní embolii (vmetek krevní sraženiny do plic), to by musela být setsakra náhoda.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud