Požár domu v Chicagu: V plamenech zemřeli 4 lidé a 3 děti! Obyvatelé v panice vyskakovali z oken

Autor: ČTK - 
23. srpna 2016
16:47

Jeden dospělý muž a tři děti včetně tříměsíčního kojence zahynuli při nočním požáru bytového domu v Chicagu. Oznámila to dnes tamní policie. Zadržela už také muže, kterého ze založení požáru podezřívá, uvedl server listu Chicago Tribune.

Tříměsíční dítě, které později v nemocnici zemřelo na následky zranění, záchranáři nalezli u muže, jenž z třípodlažní budovy před ohněm vyskočil. Těla dalších dvou dětí a jednoho muže objevili hasiči nedaleko místa, kde požár vypukl.

Zadržený podle médií způsobil požár poté, co se v domě s dalším člověkem pohádal. Této osobě se před plameny podařilo utéct. Hořet podle všeho začalo na dvorku budovy, odkud se požár následně rychle rozšířil.

 

A 3-11 fire at a building at 81st/Essex. Multiple victims, including a child. #Chicago

Video zveřejněné uživatelem Alex Chachkevitch (@chachkevitch),Srp 23, 2016 v 12:52 PDT

Na místě zasahovalo asi 150 hasičů a záchranáři vyslali deset sanitních vozů. Svědci vypověděli, že z domu, ve kterém je přes 30 bytů, viděli obyvatele vyskakovat.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

dbbs ( 23. srpna 2016 17:17 )

To jako děti nejsou lidé ? ....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud