Zlatá mládež a Tiffany Trumpová: Léto vrcholí - jachty, praskající peněženky a každodenní party

Autor: msy - 
12. srpna 2016
19:26

Zlatá mládež má na Instagramu více než 300 000 odběratelů. Něco nás na nich zkrátka přitahuje. Ať už lijí šampaňské za desetitisíce do oceánu, ukazují svoje nejnovější značkové vybavení nebo si fotí vypracované postavičky podobně jako Tiffany Trumpová.

Léto bude brzy končit. Ale pro zlatou mládež to nic neznamená a užívá si vesele dál. Je jim jedno, jestli je jaro, léto nebo padají trakaře. Ve vyhřáté jachtě a v osobní helikoptéře nebo letounu jim je na rozdíl od nás pohodlně.

Rozhodně se nebojí pořádně utrácet. Fotí se se šampusem za 150 liber (v přepočtu 4700 Kč) a pod fotku napíší titulek: Byl nedostatek vody, tak jsme museli improvizovat." Nebo postávají u svých soukromých tryskáčů a dělají filmové pózy.

Fotky zachycují oslavy obřích rozměrů, kde se drží nejdražší whisky jen rukou s ještě dražšími rolexkami nebo diamanty. A nejsou to pouze muži, kdo si užívá letní zhýčkané zábavy.

Krásná Tiffany Trumpová je vyfocena, jak tančí na party v Hamptonu v miniaturních bikinkách, které nechávají jenom málo prostoru pro představivost. A fotka křičí: Poslední léto v Hamptonu, na podzim se uvidíme v Bílém domě."

Model a herec Danny Agha se zase vytasil se svou nejnovější taškou od Vuittona nacpanou k prasknutí penězi. Samozřejmě se ujistil, že bude vidět i jeho náramek od Cartiera. Na závěr se v titulku chlubí: „A to je mi jenom 23.“

Uvidíme, co se na Instagramu objeví v září!

Na další snímky z extravagantního života mladých milionářů se můžete podívat v galerii.

hanka666 ( 13. srpna 2016 12:48 )

Tak ti by nedali v normálním životě ani tejden.

ejvm1712 ( 13. srpna 2016 11:02 )

Holka dobře dělá.

maledivy2016 ( 13. srpna 2016 03:11 )

Pro mě je to odpad!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud