Nejkrutější šprým v historii? Egyptští šprýmaři unesli herečku převlečení za teroristy z ISIS

Autor: mka - 
9. června 2016
23:02

Tohle video asi vstoupí do historie televizního vysílání jako nejkrutější kanadský žert všech dob! Egyptští šprýmaři sehráli na herečku scénku, při které si myslela, že ji unesli teroristé ISIS! V slzách prosila o svůj život, zatímco technici odpalovali umělé výstřely a muži v převleku jí před nosem mávali pásem s výbušninami!

Vyděšená herečka se naprosto zhroutila, když jí muži v balaklavách mávali okolo hlavy samopalem a nutili ji pózovat před vlajkou ISIS. Plakala, křičela a prosila své domnělé únosce, aby ji propustili živou.

V jeden moment se zděšená herečka, jejíž jméno je Heba Magdi, naprosto přestane ovládat, nekontrolovatelně se rozbrečí a snaží se před maskovanými muži, kteří na ni křičí rozkazy, schovat za židlí.

Šprýmaři pak předstírají přestřelku s policií, během které si strachem paralyzovaná herečka pouze kryje vlastní tělo na gauči v místnosti. Každá nová vlna falešných střel a výbuchů ji jenom nutí zavrtat se hlouběji do polstrování.

S hrůzou v očích pak herečka ze svého místa na pohovce pozoruje, jak jeden z mužů míří na dveře místnosti zbraní, která vypadá jako raketomet. V tomto okamžiku už asi šprýmařům připadalo, že mají natočeného materiálu dost.

Jeden z nich se posadil k herečce na gauč a prozradil jí, že jde jen o vtip. Šokovaná žena ale prožila horor, který pro ni byl naprosto skutečný, a i na konci videa je stále viditelně otřesená. Je otázkou, jestli pro ni odhalení žertu znamenalo vůbec nějakou úlevu, nebo zda si z něj ponese následky celý život.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

hanka666 ( 10. června 2016 06:49 )

No potěš koště....

clarabella ( 10. června 2016 06:18 )

 Ja mam rada humor, ale tohle fest přehnali. Chudera ta slečna. Vubec bych se nedivila, kdyby skončila na psychiatrii.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud