Nácek pojmenoval své děti Adolf Hitler a Eva Braun, sebrali mu je

Autor: shp, štš - 
7. dubna 2016
11:01

Své vlastní děti pojmenoval po diktátorovi Adolfu Hitlerovi a jeho družce Evě Braun. Pod nosem má typický Hitlerův knírek, nosí nacistickou uniformu, hajluje, kudy chodí a v hlavě to nemá v pořádku. Přesto se Isidore Heath Campbell (42) z New Jersey diví, že ho lidé mají za nebezpečného blázna. "Chudák" neonacista se cítí nepochopen.

Dětí zplodil celkem pět – Adolf Hitler Campbell (10) je z nich nejstarší, Eva Braun Campbell (2) nejmladší. „Pro kluka mám v záloze jméno Rommel,“ avizoval ještě před porodem.

Nepřekvapí, že i jména tří ostatních nějak odkazují na nacisty (např. šéfa gestapa Heinricha Himmlera) a jeho ideje (árijský národ). A tomu, že sociálka mu všechny vzala (nejmladší dceru jen pár hodin po porodu), se Campbell ještě diví!

Co je špatného na jménu Adolf Hitler? Je roztomilé! Můj syn je pojmenován po velkém válečném hrdinovi, lidé mě akorát nechápou,“ tvrdí šílenec s obří kérkou hákového kříže na krku.

Nebyly žádné důkazy, že jsem své děti zneužíval nebo se o ně nestaral. Je to spiknutí. Jen proto, že se nechci pářit s jinou rasou a totéž vyžaduji od svých dětí, mi je přece nemůžou vzít. Budu o ně bojovat,“ vzkazuje muž.

Děti si pořídil se dvěma ženami – obě byly neonacistky a obě ho postupně opustily. Ta druhá, Bethanie Zito, jen před pár měsíci kvůli tomu, že ji opakovaně mlátil.

lesnismes ( 7. dubna 2016 21:40 )

 Nechapu jak mohou cesi ci slovaci kritizovat toho nemocneho chudaka ,vzdyt vetsina politiku ceska ci slovenska(snad krome ceskeho premiera a slovenskeho prezidenta )vcetne zemana a medii jsou nackove kteri se tesi oblibe vetsiny zblbleho stada. So,fuck off!!

rumungro ( 7. dubna 2016 17:17 )

Zkuste veřejně spálit Mein Kampf a Korán. To druhy nemusíte přežít. Hitler zajímá jen hlupáky, jako je ten otec. Určitě jména nejsou důvodem na odebrání dětí.

toriaya ( 7. dubna 2016 16:19 )

toriaya ( 7. dubna 2016 12:33 )

Tak si najděte i jiné zdroje než Plesk, nevěřící Tomáši. Stačí dát do vyhledávače jeho jméno. Určitě nejde o spiknutí a výmysl médií napříč státy i kontinenty. Nechtějí se mi hledat pravidla a zákony pro přidělování jmen dítěti v USA a zajisté je to benevolentnější než u nás, když se může křestním v překladu jmenovat např. Jablečný Koláč

ejvm1712 ( 7. dubna 2016 12:21 )

No ale to jsi pak stejný jako byli nacisti. Proč by měli malé nevinné děti trpět jen za to,jaké mají jméno? Na vině je příslušný úřad,matrika,že rodičům dovolili dát dětem taková jména a zapsat je do dokladů. Vúbec si myslím,že tem článek je snůška výmyslů. Pochybuji,že by jim nejdřív dovolili dát taková ména a teprve po letech by děti sebrali.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud