Šokující video: Miminko má absťák hned po narození, matka brala drogy

Autor: lm - 
11. 12. 2015
19:31

Sotva se narodili a už mají absťák. Šokující video z USA ukazuje novorozené miminko, které se nekontrolovaně třese, protože jeho tělo chce drogu, na kterou ho naučila závislá matka.

V USA se podle agentury Reuters každých 19 minut narodí miminko, které je závislé na opiátech. Za poslední dekádu přišlo na svět přes 130 tisíc dětí, které hned po narození trpí abstinenčními příznaky. V posledních pěti letech jich asi 110 zemřelo poté, co byly poslány domů s drogově závislou matkou.

Děti narozené s tzv. abstinenčním příznakem novorozence si první týdny po porodu prochází peklem. Jsou neklidné, podrážděné, často se třesou a mohou mít i křeče. Poruchy spánku a příjmu potravy nejsou výjimkou. Malinký človíček si musí projít stejně krutým absťákem jako závislí, kteří nemají drogy. To vše proto, že jejich matky braly drogy i v těhotenství.

 

Následující šokující video ukazuje, jak hrozné stavy miminka prožívají. Novorozenec na nahrávce se nekontrolovaně třese, protože jeho malému tělíčku chybí droga. Jeho jméno je Braxton a narodil se závislý na metadonu, který jeho matka Clorrisa brala v těhotenství, aby se zbavila závislosti na heroinu. Clorrise první dítě odebrali právě kvůli drogové závislosti. Po porodu Braxtona se rozhodla svůj život konečně změnit a přestat brát drogy. „Je to on, na koho se těším každý den,“ říká se slzami v očích.

Video Novorozenci se třesou nožičky, protože má absťák. - YouTube
480p 360p 240p

Doporučujeme
rumungro ( 11. prosince 2015 21:48 )

utratit i s matkou.honza54,měl sis to zaregistrovat,teď bys byl boháč.

honza54.. ( 11. prosince 2015 21:04 )

utratit hned i s mámou

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa