Místo lupu pořádná nakládačka: Zloděj přepadl zápasnici v MMA

Autor: rc - 
5. září 2015
21:02

Okrádat lidi se nevyplácí. Nikdy totiž nevíte, co je dotyčný zač. O tom se přesvědčil mladík, který si v noci vyhlédl dvě bezbranné dívky, jež chtěl oloupit. Jenže netušil, že místo pořádného lupu dostane nakládačku. Jedna z přepadených totiž byla brazilská zápasnice v MMA Monique Bastosová.

Večer, všude tma a dvě křehké dívky. Perfektní šance je oloupit. To si nejspíš mysleli lupiči v brazilském městečku Acailandia. Na svých motorkách zatarasili cestu dvěma dívenkám a hodlali jim vzít jejich mobilní telefony.

Chudáci netušili, že jedna z bezbranných dívek je slavná brazilská zápasnice v MMA Monique Bastosová.

„Zrovna jsem šla s kamarádkou do tělocvičny, když mi nějaký kluk na motorce vytrhl mobil z ruky. Nejprve jsem myslela, že vtipkuje nějaký kamarád, ale jakmile mi došlo, že jde o krádež, srazila jsem zloděje z motorky,“ řekla New York Daily Monique.

Lupič, který jí vytrhl mobil, sice ujel, ale o to víc dostal jeho kamarád, kterého zápasnice srazila. Monique ho známým chvatem, který nese název „lví zabiják“, dostala do pozice, z které se neměl šanci dostat.

„Nebála jsem se, věděla jsem totiž, že jsem ho znehybnila,“ cituje Bastosovou Daily Mail. „Jednomu z nich se podařilo utéct, ale druhého jsem držela v nohou asi dvacet minut,“ dodala. Tentokrát byl bezbranný útočník. Celý rudý se ocitl v sevření stehen této útlé zápasnice a křičel o pomoc.

mandat ( 6. září 2015 10:10 )

Zakroutit mu krkem.

frank51 ( 6. září 2015 00:58 )

Je to sice nádherný počin, ale já si myslím, že takové *** by se měly na místě střílet.

tymitaky ( 5. září 2015 22:52 )

Tak je to správné, tak to má být.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud