Malí a milí simulanti! Jakmile maminka promluví, předstírají dvojčátka, že spí

I malí děti umějí předstírat.
Autor: shp - 
24. srpna 2015
22:05

Je jim teprve několik měsíců, ale už jsou tak chytrá! Dvojčátka Miya a Keira spolu brebentí v dětských postýlkách, i když neumí ani pořádně mluvit. Jakmile ale za nimi jde jejich maminka, okamžitě si lehnout a předstírají, že spinkají.

Holčičky sleduje maminka Judy na dětském monitoru. Zařízení zaznamenává vše, co se s dětmi děje, a navíc na ně může máma mluvit přes mikrofon.

Judy, která má o rodičovství vlastní stránky, nahrála na Facebook neuvěřitelně roztomilé video. Holčičky stojí ve svých postýlkách, hrají si a brebentí. Jakmile na ně promluví maminka přes mikrofon, vmžiku zalehnou a předstírají spánek.

Jak je vidět, děti jsou velmi inteligentní už v útlém věku. Dokonce se snaží ošálit své rodiče. Jenže ti jsou ještě chytřejší a navíc mají po ruce moderní technologie.

Video  Dvojčátka předstírají, že spí. Maminka je ale nahrála a usvědčila ze simulace.  - Facebook

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud