Drsný spor o dceru: Matka kvůli němu zabila 3 příbuzné a úřednici

Autor: ČTK, haj - 
9. 8. 2015
10:11

Tak zoufale chtěla Jody Herring (40) ze státu Vermont svou devítiletou dcerku do péče, že se kvůli tomu neštítila zabít hned čtyři osoby – sociální pracovnici Laru Sobel, která jí dítě vzala, a další tři své příbuzné.

Laura Sobel byla pracovnice úřadu pro péči o děti a rodinu, která řešila spor opatrovnictví dítěte Jody Herring. Její mrtvé tělo bylo nalezeno v pátek před budovou úřadu. Policie vzápětí obvinila Jody, jež zmíněnou při prohrála.

V sobotu pak policisté objevili těla její tety Julianne Falzarano a dvou sestřenic. Rhondy Reginy Herring. Podle policie byly zřejmě i tyto ženy zastřeleny a podezřelou je opět Jody. Tyto oběti pravděpodobně zabila ještě dřív než sociální pracovnici.

"Myslím, že všichni obyvatelé Vermontu jsou v šoku, zděšení a vystrašení a že cítí žal," prohlásil guvernér státu Peter Shumlin, který prý nepamatuje ve Vermontu podobně tragický případ.

Herring je nyní ve vazbě a čeká na pondělní soudní slyšení. Její dcera zůstává v péči státního úřadu.

 

 

Doporučujeme
ivopatta ( 17. ledna 2017 19:52 )

V každé společnosti se najde vždy dostatek lidí, kteří nemají žádné morální zábrany a jsou proto schopni se na rodinách s dětmi přiživovat tím, že děti z rodin doslova loupí, asistují u tohoto pirátského aktu, podporují takové akty svými psychologickými posudky a také nelidskými výroky soudců. Platí zde přímá úměra: Čím hůře stát zachází s pracujícími rodiči vychovávajícími děti (nadměrné zdanění ve výši 2 200,- Kč na 1 dítě za 1 měsíc a šikanování k tomu), tím více dává na odiv jak rodinám pomáhá. Přesně tohle provádí paní ministryně M. Marksová za potlesku pana premiéra B. Sobotky.

ivopatta ( 17. ledna 2017 19:32 )

Konstatuji na základě faktů, že sociologie otevřela možnost pirátského loupení dětí z rodin tím, že nezvládla osvětlit úlohu prarodičů a popřela úlohu rodičů při výchově dětí v rodině. Tím že Český stát financuje rozvoj sociologie na vysokých školách ve stávající, rodinu destruující podobě, jen draze vzdělává budoucí pracovníky OSPOD-u, českého Barnevernetu! Více v článku "Dítě a Barnevernet" na adrese: sociologie.netstranky.cz/dite-a-barnevernet.html

jiri.k ( 9. srpna 2015 20:39 )

Ty příbuzný, to nechápu, ale tu sociální pracovnici. co jinýho s ní? I ty hyeny z Norska, jak sebrali ty český kluky? Těm by koule taky slušely

an.manchester ( 9. srpna 2015 16:47 )

vite jsou pripady, kdy by bylo vice nez jen dobre, na takoveho pracovnika socialky podat zalobu a rovnez zviditelnit jeho jeho jmeno a celou socialku kde pracuje v mediich. Protoze na pozice socialnich pracovniku jsou casto prijimany uplne tupe slepice , co zajima kdy jim konci pracovni napr. doba..ale vubec ne ty deti..a nebo takovi co nic neproveruji jak maji, a poskodi velke mnozstvi rodin deti predevsim. Mnoho let zpet - tisce pripadu a jen treba perla - socialni pracovnice - " on neplati alimenty, no a co?! je to chlap pani...." , tudiz nemusi ani platit chapete? sto ran bicem pro takove socialni pracovnice- ony by procitly ne sebrat mzdu..vsechno a chleba vodu..to je takovy cerny humor, ale v teto sfere pracuji i ti co tam vubec ale vubec nemaji co delat...

an.manchester ( 9. srpna 2015 16:40 )

asi mela dcerku opravdu hodne rada a neunesla to, ze ji ji odebrali, nicmene nemela pravo brat zivoty jinym lidem, i kdyz nam lide nekdy a zvlaste blizci - ti maji tu moznost nejvetsi - mohou hodne ublizit, ze zistnych nebo sobeckych ap. duvodu, nemuzeme s nimi bojovat tak, ze je zabijeme. To pak je vrazda a tim si nehlede na to, ze pujde do kriminalu, si zadela na problem az zemre. Nekdo neveri, ze neco je, ale je - telo zanika, ale zustava energie, ktera telo ozivuje, obal, nekdo rika astralni telo. To zcela nezmizi. Zaziva bolest a utrpeni neomezene dlouhou dobu - za vse co napachala, napachali...neni jen tady a ted, platime budeme platit, i ti co jim to tak jen lehce vse prochazi, ti co ridi staty politiku - ti nekdy pachaji masove vrazdy- maji na svedomi bidu lidi, tem posmrtny zivot opravdu prinese nezmerne utrpeni duse...oni si reknou, kdepak mohu to tu plnenit - mam penize styky kdo na me ma? Ale clovek je jen clovek...neni nejvyssi bytost celeho vesmiru....a vesmir?ten je obrovsky a za nim jsou dalsi vesmiry. Jeste si nekteri myslite, ze nic nez JAJAJAJAJAJA- A KDO JE VIC? neni? ze kdyz nekdo ma zname a umi podvadet ma styky - muze opravdu vsechno? mozna na chvili...ale pak...se uctuje..tato zena zaplati..nejen vezenim..jeji Ego bylo prilis velke..ale z lidskeho uhlu lze chapat jeji bolest a socialni pracovnice postupovaly necitlive- mely dat napr. stridavou peci na zkousku a videlo by se..

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa