Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C

Obézní matka vypila 28 plechovek energy drinku denně. Zkolabovala a skončila v nemocnici!

Britka Lena Lupari vypila každý den 28 plechovek Red Bullu.  (Autor: Facebook)
Autor: lm - 
4. srpna 2015
21:34

Sedm litrů energetického nápoje! Přesně tolik vypila každý den nezaměstnaná Britka Lena Lupari (26). Závislost jí způsobila kromě nadváhy i vážné zdravotní obtíže.

Lena Lupari zcela ignorovala výstrahy výrobce a denně vypila 28 plechovek Red Bullu. Její závislost ji stála šest tisíc liber za rok (asi 230 tisíc korun). Mladá Britka si navíc přivodila vážné zdravotní potíže a teď chce, aby jí zdravotnický systém pomohl.

„Pila jsem 28 plechovek Red Bullu denně a jídlo jsem měla až večer, většinou něco z rychlého občerstvení,“ přiznává Lena. „Mám tři děti, jedno postižené, neměla jsem čas si dělat jídlo,“ vysvětluje Lena, která prý nemůže ani pracovat a na sociálních dávkách bere 21600 liber ročně (asi 880 tisíc korun). „Asi pět let jsem trpěla migrénami a bolestmi hlavy, ale ignorovala jsem to a polykala prášky. Pak mi začal odcházet zrak a najednou jsem nemohla ani zvednout hlavu z postele a skončila na šest dní v nemocnici,“ popisuje. 

Britka měla denní energetický příjem v závratné výši 3000 kalorií. Kvůli nezdravému životnímu stylu vážila 165 kilogramů a otekl jí mozek. Zrak se jí zhoršil kvůli nadměrné konzumaci kofeinu. Od svého kolapsu Red Bull ze svého jídelníčku úplně vyřadila. Doktoři ji nakázali, aby zhubla alespoň 40 kilo, aby se její stav nezhoršoval. Lena si ale stěžuje, že nemá motivaci a byla by ráda, kdyby ji lékaři poslali na odtučňovací tábor.

noza ( 4. srpna 2015 23:15 )

"prý nemůže ani pracovat a na sociálních dávkách bere 21600 liber ročně (asi 880 tisíc korun)." Pak se není čemu divit, že migranti chtějí do VB, když se tam mají nezaměstnaní královsky. Ještě nakonec naši politici budou tvrdit, že vlastně tím, že hodně lidí má u nás nízké výplaty (je hodně nízká minimální a zaručená mzda), tak vlastně nás všechny chrání před migranty, protože se jim u nás líbit nebude. A na soc. dávkách sice u nás dostanou dost (měli by to úplně zarazit), ale Anglii je to přece jenom hodně vzdálené...

dbbs ( 4. srpna 2015 22:43 )

Další vyžraná prasnice co chce aby jí někdo zachránil.Nemáš motivaci ? Co děti ty prase ? S klackem honit kolem baráku takovou vyžranou svini !!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud