Porotkyně zkolabovala a pozvracela se u soudu: Slyšela detaily ze sexuální vraždy šamponem

Žena zemřela na otravu poté, co ji sexuálně napadl vrah lahví od šamponu.  (Autor: profimedia.cz - ilustrace/Twitter)
Autor: shp - 
14. července 2015
22:15

Ze soudního stání uběhlo pouhých 10 minut, načež jedna členka poroty omdlela, pozvracela se a zase omdlela. Vyslechla si totiž děsivé detaily z brutální vraždy Britky Majelly Lynch (†51). Sexuálně napadena byla lahví šamponu. Poté zemřela na otravu krve.

Z vraždy je obviněn Daniel McBride (43), který jakoukoliv vinu popírá. S krutými bolestmi břicha byla žena na podlaze svého bytu nalezena pečovateli. Ti okamžitě zavolali záchranku, ale Lynch po převozu do nemocnice zemřela na otravu krve.

Když se u soudu začaly probírat detaily vraždy, jedna z ženských porotkyň to nevydržela. Po deseti minutách sebou sekla o zem a pozvracela se. Když se probudila, pomáhali jí ostatní lidé z poroty.

Podepřeli ji a chtěli odtáhnout pryč ze soudní síně, vtom ale žena omdlela podruhé. Poté přišel soudce s varováním, ze kterého se i ostatním stáhla hrdla hrůzou.

Uvidíte důkazy, které někteří z vás, ne-li všichni, shledáte šokujícími a pobuřujícími,“ prohlásil Justice Akenhead. Stání i nadále pokračuje. Muž obviněný z vraždy byl podle obžaloby v době zabíjení pod vlivem alkoholu a drog.

tomik007 ( 14. července 2015 23:49 )

Uz jsem myslel ze se Tonda a Dada dali zas dohromady.

eyhel ( 14. července 2015 23:43 )

 brrrrr

zkratik ( 14. července 2015 22:22 )

fotka tý starý vraždy je po vraždě?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud