Pátek 1. prosince 2023
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Zataženo, sněžení 0°C

Žena utratila přes půl milionu za tetování: Pokryté má i genitálie, ale přestat nemíní!

Autor: jžk - 
21. listopadu 2020
06:10

Julia Nino (32) z Kalifornie si nechává tetovat celé tělo, celkem strávila v tetovacím křesle 234 hodin. Inkoustem má pokrytou hlavu, dlaně, chodidla i genitálie!

Dvaatřicetiletá žena je tetováním posedlá natolik, že neváhala utratit v přepočtu přes 580 tisíc Kč, aby si jím nechala pokrýt celé tělo. Ke své první „kérce“ přišla v osmnácti letech. K razantnímu pokrytí těla obrázky se však rozhodla teprve tři roky zpátky.

Ošetřovatelka z Kalifornie má v plánu tetování obličeje, což je poslední část těla, na které nemá permanentní inkoust. Navzdory obavám své rodiny si nechala na začátku listopadu potetovat v Texasu dokonce genitálie. „Začala jsem malým květem ibišku na hrudi, ale.. Neměla jsem v úmyslu si vytetovat oblek, ale někdy v průběhu jsem se rozhodla ujít celou cestu. Teď nemohu přestat,“ řekla Julia.

Za poslední tři roky tráví v salónech co čtrnáct dní zhruba tři hodiny. „Dlouho jsem sobě i ostatním říkala, že si nikdy hlavu neoholím, abych si ji potetovala, ale když mi došel prostor na těle, byl to jasný další krok!“ uvedla žena, kterou dráždí každé prázdné místečko na kůži. „Až skončím, začnu obnovovat barvy stávajícím tetováním,“ uvedla.

Design tetování nechává většinou na samotných tvůrcích. „Mám představu o tom, jak chci, aby vypadalo, ale obvykle jim nechám volnou ruku,“ prozradila. Navzdory obavám své rodiny, že by mohla zajít příliš daleko, má Julia v plánu pokrýt svůj obličej geometrickými květy. „Moje máma nemá potetované obličeje ráda, takže asi nadšená nebude. Někteří členové rodiny mají s množstvím mých tetování problém,“ přiznala otevřeně.

Někteří lidé se jí štítí, někteří jsou však vzhledem její kůže nadšeni. Často ji oslovují cizinci na ulici a chtějí se jí dotknout. „Lidem to přijde fascinující a zírají, spousta z nich se mě chce dotknout, což je nepříjemné, když se mnohdy ani nezeptají,“ svěřila se žena, která přiznává, že je na tetování nejspíš závislá. Ale rozhodně si nedělá starosti s tím, co si o ní myslí ostatní!

macakm351@gmail.com ( 21. listopadu 2020 15:04 )

Pohybovenadany ( 21. listopadu 2020 13:44 )

Co čekáš od slepice ...

frantacizek ( 21. listopadu 2020 12:59 )

stejně jako kouření cigaret..

cesky_novinar_ ( 21. listopadu 2020 11:00 )

Ono je to spíš tím, co má v hlavě než co má na hlavě.

cesky_novinar_ ( 21. listopadu 2020 10:58 )

Škoda, že jím není. V porovnání s tím, co tam hnije nyní.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud