Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť 7°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Nejluxusnější erotický klub světa nezastaví ani pandemie: Na Halloween chystá výstřední večírek!

Autor: rc - 
16. října 2020
05:45

Kvůli pandemii koronaviru elitní erotický klub Snctm sice musel slevit ze sexuálních orgií a přejít na intimní večeře, ale rozhodně své elitní hosty nenechá přijít o Halloween! Elitní klub, který si své hosty pečlivě vybírá, chystá pro své příznivce opravdu speciální sešlost, která jim prý doslova vezme dech. Letošní halloweenský večírek s erotickým nábojem dostal název „Černá smrt“!

Podzim je v plném proudu a lidé z anglosaských zemí se začínají obávat, že letos přijdou o své halloweenské párty, na které se těší celý rok. Erotický klub Snctm si však šanci uspořádat pro své hosty luxusní párty nenechá vzít. Snctm je označován za nejelitnější erotický klub světa. Do jeho útrob jsou zváni jen prominentní hosté, kteří jsou pečlivě vybíráni. Na luxusní večírky se rozhodně nedostane každý.

„Snctm je považován za nejelitnější sexuální klub na světě kvůli jedinečné povaze našich účastníků a kvalitě našich akcí. Jsme extrémně vybíraví, co se týče hostů. Vycházíme vstříc lidem s mimořádně vytříbeným vkusem, a proto zajišťujeme, aby všechny prvky našich schůzek byly na nejvyšší úrovni,“ řekl pro deník Daily Star majitel klubu Damon Lawner s tím, že myšlenka založit extravagantní erotický klub ho napadla poté, co viděl film s Tomem Cruisem Spalující touha, který vyšel v roce 1999.

Hosté si tak mohou užívat nevídanou podívanou. Klub pro ně připravuje tematické party, erotické divadlo i orgie. Zároveň si samozřejmě mohou užívat intimní chvilky s nádhernými slečnami na pokojích. Ten, kdo se chce stát členem klubu, musí vyplnit přihlášku, v níž uvede kromě svého jména, datum narozeni, zaměstnání a zároveň prozradí své nejtajnější sexuální fantazie! K přihlášce přidává i svou fotografii.

Ti, kdo jsou přijati, si mohou zakoupit roční vstupenku, která je vyjde na pořádný balík. Zaplatí za ni totiž 60 tisíc liber, což je v přepočtu cca 1,7 milionu Kč. Za vstupenku na párty zaplatí zhruba 2 tisíce liber, což vyjde na 59 tisíc Kč. Krásné slečny se mohou na party dostat zdarma. Všechny události mají striktní pravidla a samozřejmě vyžadují určitý dress-code. „Je to jako velmi luxusní koktejlový večírek,“ uvedl Lawner pro britský deník The Sun s tím, že tento večírek má však poněkud jiný vývoj. „Po půlnoci se to však zvrhne v takovou párty, při níž se všichni lidé chtějí svléknut a milovat,“ popsal.

V době pandemie koronaviru však klub byl nucen upustit od svých velkolepých párty a začal pořádat intimní večeře. Ani ty však neztrácejí na erotickém náboji a jsou zrovna tak pompézní jako všechny ostatní jejich párty. Zúčastnit se jich však může pouze třicet hostů. Halloween, který byl v klubu vždy naprosto exkluzivní a nápaditý, se však kvapem blíží a Snctm rozhodně nehodlá své prominentní hosty o něj ochudit. Halloween proto pořádat bude, ovšem opět na něj bude pozváno pouze třicet hostů.

Účastníci budou testováni na koronavirus. U dveří tak kromě ochranky bude lékař, který dá pozoro na to, aby se do útrob klubu nedostal nakažený jedinec. Událost bude samozřejmě nabitá erotickou a extravagancí. Letošní rok bylo zvoleno téma „Černá smrt.“ „Navzdory těmto novým opatřením považujeme večírky za naprosto vynikající,“ uvedl mluvčí klubu s tím, že klub nijak netrpí tím, že se večírků může účastnit omezený počet hostů. Ba naopak. Poptávka po jejich akcích je obrovská, proto účastníky pečlivě vybírají. „Na nejnovější akci jsme smíchali několik zkušených dlouhodobých členů, některé odvážné a některé stydlivé první účastníky a naše nejzajímavější oddané hosty – klíčem je veselí,“ dodal mluvčí. 

Uživatel_5255394 ( 17. října 2020 06:23 )

Budte tak laskav a prectete si opet clanek. Pisi tam, ze se sluzby hradi v Libry
(GB mena ).
Dekuji
JRR

karina726 ( 16. října 2020 11:52 )

ja im to prajem - nech si užijú - a pritom pokapú - keď si neuvedomujú vážnosť situácie

panchovilla ( 16. října 2020 11:40 )

Prostě takový předra­žený,­cirku­sový bordel

Zobrazit celou diskusi