Sexy modelka se živí prodejem nahých fotek: Fanoušci po ní chtějí i pěkné nechuťárny!

Autor: rc - 
19. května 2020
11:59

Hvězda sociálních sítí Allison Parkerová vydělala miliony prodejem svých nahých fotek. Osmadvacetiletá modelka se však občas musí vyrovnat s podivnými požadavky svých fanoušků, kterých má celou řadu. Jeden fanoušek jí dokonce psal, aby mu poslala svou zmrazenou stolici!

Allison Parkerová pracovala jako servírka, ovšem posléze poznala sílu sociálních sítích a zjistila, jak si skrze ně vydělat slušné peníze. Osmadvacetiletá kráska využila toho, že má dokonalou postavu a nepatří mezi stydlivky a začala prodávat své prakticky nahé fotografie!

Krásnou brunetku jen na sociální síti instagram sleduje 7,7 milionu fanoušků. Nicméně Allison je aktivní na více sociálních sítích, díky nimž má na svém kontě sedmicifernou sumu. Její fanoušci jí navíc posílají dárky a to dle jejího výslovného přání! Allison si tak může dovolit luxusní život. „Samozřejmě miluju, když si mohu koupit hezké věci, ale zrovna tak jsem opatrná a hodně šetřím,“ uvedla kráska pro britský deník The Sun.

Sláva, kterou si Allison získala, má však i stinné stránky. S jejím stylem života nesouhlasí její rodina a přátelé. Navíc prý přišla o miliony korun kvůli lidem, kteří kradou její fotografie a přivydělávají si na její slávě. „Když hledáte moje jméno na instagramu nebo jiných platformách, jsem si téměř na 100 % jistá, že jsem nejvíce napodobována,“ uvedla s tím, že se navíc musí vyrovnávat s různými divnými až nechutnými požadavky, které na ni její fanoušci mají.

V osobní zprávě na instagramu jí dokonce jeden z jejích fanoušků psal, aby mu poslala svou stolici! „Nejdivnější věc, kterou jsem dostala do zprávy, byla ‚mohu si zaplatit krabičku obsahu tvého tlustého střeva. Popíšu, jak to legálně poslat,‘“ citovala zprávu s tím, že v tu chvíli si nebyla jistá, co tím dotyčný myslí. „Nebyla jsem si jistá, zdali mi naznačuje, že mám zmrazit svou stolici,“ dodala. Samozřejmě tento požadavek ignorovala. Kromě podobných podivných zpráv jí neustále chodí nabídky k sňatku, někteří si dokonce myslí, že už je prakticky jejich žena.

Seruti ( 19. května 2020 20:18 )

Paráda,to jako že bi jý nacpal ňákej slušnej dobitek kládu mezi piski á nablil jý plnou tlamu zdrclí mr::tki?

dvix ( 19. května 2020 17:50 )

Mozna tak online slapka a ne modelka 😀😀

prezanda1 ( 19. května 2020 17:09 )

Svaly možná máš, ale vzdělání ti chybí.

svalovec ( 19. května 2020 15:42 )

Jsou ty to holky nechutný žádné prsa a velkkkkkký ***e
je to k zblití kdy člověk uvydí normál ní holku která
stojí za to to si asi můžem jenom zdát je nom samé plastikové kund
proč je sem dávaj hnus

hradnihulnat ( 19. května 2020 14:49 )

Proč mají dnes ty ženské tak nechutně a odporně velký pudele? Je to hnus

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud