Pro tvojí fotku šel bych světa kraj! Insta-partneři pro své dívky udělají i ty nejšílenější věci

Autor: csk - 
21. 4. 2019
12:02

Dobře vedený instagramový profil dnes může mít cenu zlata, své o tom vědí i partneři lidí, kteří se na této sociální sítí snaží stůj co stůj prorazit. Pro lepší záběry neváhají být na křížku se zákonem a takřka porušovat ty fyzikální...

V dnešním světě sociálních sítí jsou někteří lidé schopní pro dobrou fotku a udržení skvělé image na instagramu udělat doslova cokoli. Stránka Boyfriends of Instagram vzdává hold chlapům, kteří se kvůli focení svých drahých poloviček nezdráhají šplhat po zdech domů nebo se vyklánět z oken lodi.

Image falešné dokonalosti a krásy něco stojí, ať už jsou to bolavá záda nebo riskování tučné pokuty. Podívejte se do galerie na výběr nejšílenějších borců, kteří to s focením svých partnerek myslí smrtelně vážně a podávají doslova kaskadérské výkony!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

fido2 ( 21. dubna 2019 13:02 )

So.cky pohlouplé...abyste se z těch fotek nezbláznil y...

Zobrazit celou diskusi
Další videa