Karlík se cizím mužům narodil na zadním sedadle! Kdo jsou zachránci? Rodina jim chce poděkovat

Kdo jsou dva zachránci z Chomutova? Karlík se jim narodil na zadním sedadle, rodina jim chce poděkovat (FOTO: Ohremedia.cz)
Autor: rc - 
13. listopadu 2018
17:48

Když v říjnu dva muži vyrazili brzy ráno autem do práce, netušili, jaké zažijí drama. Na zastávce v Chomutově uviděli mladý pár, který spěchal do porodnice. Žena měla porodní bolesti, a tak jim nabídli, že je tam odvezou. Miminko však mělo na spěch a narodilo se jim na zadním sedadle!

Bylo 16. října chvíli před šestou hodinou ráno, když Martina Počtová dostala porodní bolesti a s přítelem Karlem Valešem spěchali do porodnice. Byli na zastávce Březenecká II v Chomutově, když je z auta uviděli dva muži, kteří akorát jeli do práce a nabídli jim, že je odvezou. Ovšem miminko si pořádně pospíšilo.

„To ještě netušili, že cestou se můj syn narodí na jejich sedačkách,“ řekl Karel Valeš pro Ohremedia.cz. Karlík se totiž narodil asi osm minut poté, co maminka nasedla do auta. Vážil 1,85 kg a měřil 44 cm.

Rodiče by rádi osobně poděkovali dvěma mužům, kteří jim pomohli, ale nemají na ně kontakt. „Rád bych jim poděkoval osobně, avšak nedali mi na sebe kontakt, proto bych chtěl využít poděkování touto cestou,“ dodal novopečený tatínek.

Znáte dvojici mužů, kteří rodičce Martině s manželem pomohli? Ozvěte se nám na email online@blesk.cz!

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

nika70 ( 13. listopadu 2018 23:33 )

Jejda, tak ať je Karlík v pořádku, když se narodil tak malinkatý. Snad vše brzy dožene a bude to zdravý, silný kluk!

vemenozmojistary ( 13. listopadu 2018 19:40 )

Takový drobeček 😊 Karlíku, šťastný život ti přeju ☺️

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud