Romantický motorkář Jan hledá krásnou policistku: Tvůj úsměv zářil jako druhé slunce!

Motorkář Honza hledá půvabnou policistku.
Autor: shp - 
13. 7. 2018
10:13

„Hledá se polda,“ začíná motorkář Jan Malý svůj status, který na sociální síti způsobil hotový poprask. Není to ale tak úplně pravda. Honza totiž nehledá policajta, ale policajtku! Ta se mu evidentně hodně zalíbila a on by ji rád pozval alespoň na kafe! Bude mít tento příběh na pomezí červené knihovny a motoristické road movie šťastný konec?

„Byl to letní den, sobota odpoledne roku 2018. Oslava 115ti let vzniku značky Harley Davidson byla v plném proudu a my stáli stranou u osvěžovače vzduchu, protože slunce stálo proti nám. Já byl opřený o stolek a při rozhovoru s Indiánem upíjel Kofolu z plastového kelímku. Otočil jsem se a viděl tebe, jak stojíš v brýlích jako poručík Marion Cobretti zvaný Kobra. Ty si ale podle výložek zatím jen nadpraporčík,“ píše ve svém statusu Jan.

„Měla jsi tmavé kalhoty a světle modrou košili. Na hlavě čepici a kolem pasu výzbroj. Na první pohled si byla připravená někoho složit na zem a dát mu nakládačku. Když jsi viděla, že na tebe koukám, tak jsi ale najednou z drsného výrazu strážníka ve službě vykouzlila zářivý úsměv, který tě proměnil na Chelseu Field. To je ta z filmu Harley Davidson a Marlboro Man. Policistka na mašině. Bylo to jako rozsvítit další slunce,“ pokračuje Jan a české ženy z něj na Facebooku šílí.

„Po menší debatě, kdy tvůj parťák nevěřil svým očím, jsi musela jít na pochůzku a domlouvat hordám motorkářů. V té naší debatě jsi chtěla, abych na tebe napsal pochvalu na krajské zastupitelství. Bohužel tvoje číslo strážníka jsem si nezapamatoval a ani na fotce nejde přečíst. I tak jsem napsal na zastupitelství pro Prahu a středočeský kraj v domnění že tě někdo objeví. Bohužel po vzpurných policistkách nikdo pátrat nechce,“ pokračoval Jan.

Takže zkouším sílu Facebooku. Prozradila jsi, že pocházíš z Mníšku pod Brdy, i když mi přišlo, že máš přízvuk z Moravy, že služebně spadáš pod středočeský kraj, že jezdíš ráda na festivaly typu Hrady.cz, nenosíš obušek, ale máš brýle, za kterýma možná skrýváš oční vadu nebo pulčí oči, jako mám já. Jsi první policajt, od kterého bych se nechal i zmlátit za špatně ustlanou postel,“ psal dál romantik na motorce.

Máš kouzelný úsměv a smysl pro blbý kecy, které jsem měl. Chtěl bych se na tebe ještě někdy podívat. Nemusí to být hned u oltáře. Stačí u skleničky, v kině nebo v lese na houbách, které nejím. Dávám tomu přesně rok k datu, kdy jsme se poprvé viděli, to je do 7.7.2019. Potom mě Facebook upozorní na vzpomínku a uvidíme, jak funguje jeho síla. Jestli se mi podaří tě najít. Už jenom zvědavost mě nutí napsat tenhle text a zkusit štěstí,“ uzavřel.

Status si získal na Facebooku velkou popularitu, zvláštně mezi romantičtěji založenými zástupkyněmi něžného pohlaví. „Držím palce a sdílím,“ napsala jedna z uživatelek. „To je krásné. Hodně štěstí a sdílím,“ dodala další. Pak ale jedna z žen na sociální síti napsala, že je dotyčná policistka již zadaná. Další ji ale osočily z toho, že to není pravda. A vypadá to, že sympatický vousáč Honza dál hledá.

Doporučujeme
starypes ( 13. července 2018 18:28 )

Honzo, už mě nehledej.Já tě vyhledám sama. Dostal jsi mně,lásko, Tvůj Jirka.

starypes ( 13. července 2018 18:28 )

Honzo, už mě nehledej.Já tě vyhledám sama. Dostal jsi mně,lásko, Tvůj Jirka.

prazskapica ( 13. července 2018 17:55 )

Vylízat a pak vystříkat do běla

prazskapica ( 13. července 2018 17:52 )

Od té doby se ani nic nezměnilo.... stále ty prasečí hlavy mají problém poznat rozdíl mezi skořicovým a skutečným pendrekem...

pitternet ( 13. července 2018 14:48 )

ty se akorát zvládneš vys...t a to stejně akorát do kalhot ) Ty totiž nezvládneš vůbec nic

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa