Zemřel zpěvák legendární skupiny Autogen Milan Krištof (†56): Mrcha s kosou se oháněla, napsal jeho kamarád

Zemřel zpěvák legendární metalové skupiny Autogen Milan Krištof, podlehl vleklé nemoci.
Autor: dce - 
22. června 2018
11:43

O smutné zprávě informovali kamarádi na sociálních sítích. Kytarista a zpěvák skupiny Autogen Milan Krištof (†56) zemřel ve středu po dlouhé nemoci.

„Ta mrcha s kosou se zas oháněla…,“ napsal na Facebooku Petr. Ve středu v noci zemřel kamarád, parťák, zpěvák, kytarista a zakladatel pražské kapely Autogen, kterou znají především příznivci osmdesátkového heavymetalu.

„Když jsem vloni na podzim uváděl první comebackový koncert znovuzrozeného Autogenu, věděl jsem, že Milan je nemocný. Ale že tu bude už jen pár měsíců, to by mě fakt nenapadlo…“ dodal Petr.

Smrt známého metalisty překvapila a zarmoutila stovky fanoušků. „Veliká škoda, jak člověka, tak muzikanta. Odpočívej v pokoji,“ napsal Jirka. „Potkávali jsme se s Milanem a Autogenem již v roce 87… je mi to líto, dlouho jsme se neviděli, netušil jsem, že je nemocný… Teď už je mu snad lépe…“ smutní Radek.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

kukuku ( 22. června 2018 19:04 )

Dnes teda vtipná jsi - třeba s těmi více nicky. To je asi jako že máme víc prezidentů, kteří si říkají Miloš Zeman.

fortun ( 22. června 2018 18:19 )

Tady je lidí s nickem fortun totiž víc, jsou to falešné nicky a snaží se psát stejně vtipně jako já, to ale bohužel neovlivním...

tenco ( 22. června 2018 18:08 )

Neznám,zřejmě nějaký béčkový šraml.

Rottor ( 22. června 2018 17:53 )

 Až tak legendární nebyli.Ale zaŕez v rocku udělali! Každá kapela začínající v osumdesatkach zaslouží uctu! Hudbě zdar !!!

jabadabadu ( 22. června 2018 17:35 )

Proti gustu žádný dišputát. Obě kapely mají své fanoušky. Bohužel Mejla Hlavsa z PPU to taky vzdal hodně brzo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud