Morbidně obézní tlouštíci zhubli dohromady 260 kg: Poprvé po 11 letech měli sex

Autor: shp - 
11. ledna 2018
17:32

Setkali se před 11 lety a jejich láska byla od počátku těžkotonážní. Lee Sutton (42) a Rena Kiser (39) z amerického Missouri se seznámili na hubnoucí klinice. Jenže jakmile přeskočila jiskra, museli se z ní odhlásit, protože vztahy mezi pacienty na ní byly zakázány. Jejich láska ale přetrvala a i když s váhou bojovali dlouhé roky, nakonec se jim podařilo zhubnout.

Poté, co museli hubnoucí kliniku opustit, se jejich problémy s váhou opět zhoršily. Váha Leeho se vyšplhala na děsivých 324 kg a u Reny na 246 kg. Dohromady tedy oba vážili neskutečných 570 kilogramů. Oba byli odkázáni na pomoc Leeho sestry Cassie. Za všechno přitom mohla jejich neutuchající touha jíst a přejídat se.

Bylo to zostuzující. Jediný důvod, proč jsme přežili, je ten, že za námi chodí Leeho sestra každý den a pomáhá nám,“ přiznala Rena v pořadu TLC. Oba se ale nakonec rozhodli pro podvázání žaludku, což jim ke zhubnutí konečně dopomohlo. Lee však měl přesto problémy přestat jít. Rena prozradila, že byl vůči ní kvůli tomu i dokonce agresivní.

Vše se ale nakonec v dobré obrátilo. Leeovi se podařilo zhubnout 139 kilo a váží nyní 185 kg. Rena zhubla téměř polovinu své váhy. Poté, co shodila 121 kilo, váží nyní 125 kg. Dohromady oba zhubli úctyhodných 260 kg a nyní společně výží 310 kilo. To se podepsalo nejenom na zlepšení jejich celkového zdraví, ale i na sexuálním životě. Intimní radovánky totiž pro ně byly dosud nemožné.

Ne, že by se sexu předtím záměrně vyhýbali. Pohlavního styku však nebyli schopni kvůli obrovskému množství tuku na jejich tělech. Poté, co zhubli, na to mohli poprvé ve svém jedenáctiletém vztahu hupsnout. „Nikdy předtím jsme neměli předtím intimní styk, ale nyní už můžeme,“ jásá šťastná a nadržená Rena.

VIDEO - morbidně obézní žena se neustále přejídá

Video  Nicole Lewis váží 317, přesto se dále přejídá.  - Youtube.com

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

xxxx666 ( 29. prosince 2018 06:14 )

Máte vůbec práva na používání obrázků z TCL televizních pořadů.Neplatí tady ochrana autorských práv???

vosavopruz ( 11. ledna 2018 23:32 )

sumo

milan59 ( 11. ledna 2018 21:45 )

Mě by spíš zajímalo kde na to žraní brali prašule,do práce určitě ani jeden nechodil !!

y1xcvbnm ( 11. ledna 2018 19:54 )

Těžko se pozná kdo je kdo,? Je to ona a nebo on, jsou stejní.

Monikay ( 11. ledna 2018 18:37 )

A proč nám to ukazujou? brrr

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud