Strážnice Šárka a Petra přišly na metalovém festivalu o vlasy: Získají je děti s rakovinou

Autor: dce - 
14. srpna 2017
14:37

Kadeřnice ze salonu Dlouhovlásky letos sbíraly vlasy pro dobrou věc i na rockových a metalových festivalech. Tady totiž najdete největší koncentraci vlasáčů a mániček. Nebyli to ale jenom fanoušci tvrdé hudby, kteří darovali své lokny – byly mezi nimi i dvě strážnice městské policie Jaroměř, které na festivalu hlídkovaly.

Stejně jako všechny jiné akce i metalový festival Brutal Assault byl střežen přísným okem městské i státní policie. Podle jejich nedělní zprávy byl ale festival letos výjimečně klidný a téměř bezproblémový. Do povědomí veřejnosti se tak místo konfliktů se zákonem dostaly dvě strážnice městské policie Jaroměř.

V rámci akce „Rockerské vlasy pro ženský a dětský úsměv“ usedly Šárka Obstová a Petra Dubnová do kadeřnického křesla a darovaly alespoň část svých dlouhých vlasů.Naše kolegyně překonaly obavu z budoucí vizáže a svěřily se do péče kadeřnic, které měly své stanoviště přímo v areálu festivalu na Ravelinu No. XIV.,“ napsali strážníci na Facebook.

Jejich počin vyvolal velký ohlas plný pozitivních komentářů. „Jsou spokojené, že udělaly dobrou věc. Zvlášť Petra Dubnová, ta říkala, že ji to doslova nakoplo,“ prozradil Blesk.cz zástupce velitele MP Jaroměř Petr Šustek. „Nejdřív se bály, že je kadeřnice vezmou nějak na krátko, ale nakonec se jim nový účes moc líbí,“ dodal.

Kromě dvou žen od městské policie se akce zúčastnilo i mnoho metalových fanoušků. Na minulé štaci na festivalu Masters of Rock se vybralo tolik vlasů, že z nich mohlo být vyrobeno sedm paruk. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Další videa
Články odjinud