Středa 21. února 2024
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
Oblačno, déšť 9°C

Konec tajností: První dáma promluvila o dceři Evě (31). „Vždy mi byla oporou," vzkázala Pavlová

Autor: amb - 
14. března 2023
05:00

Manželka prezidenta Eva Pavlová (58) na instagramu sdílela fotografie své dcery Evy Friedlové (31). „Nic záhadného nehledejte," reagovala na víkendový článek Blesku. Můžeme tak její dceru vidět jako roční holčičku, ale i jako osmnáctiletou slečnu. Na jednom snímku je i se svým nevlastním otcem Petrem Pavlem a květinami. Jinde se vyfotila s delfínem. 

První dáma Eva Pavlová na instagramu dojemně promluvila o dceři z prvního manželství, která se zúčastnila čtvrteční inaugurace Petra Pavla. Všimnout jsme si jí mohli ve Valdštejnském sále hned v první řadě, kde v zeleno-béžovém obleku stála spolu s Pavlovými syny a snachou.

„Nic záhadného nehledejte. Dcera, která mi byla vždy oporou a já jí,“ napsala nyní Eva Pavlová na instagram. Její dceru Evu Friedlovou lidé na inauguraci mohli vidět vůbec poprvé, do kampaně nevlastního otce Petra Pavla se po vzoru jeho synů nezapojila. Friedlová nyní žije v domku za Prahou s partnerem, má dceru. 

„Mám tu čest ji znát a je to jedna z nejmilejších osob, co znám,“ popsal Friedlovou na instagramu první dámy jeden z komentujících. A také ostatní komentáře se o její dceři vyjadřovaly velmi pozitivně. „Máte spolu krásný vztah a je moc hezké, jaký má vztah k Vašemu manželovi, a držíte tak spolu,“ napsal další.

O svou dceru se přitom Eva Pavlová musela nějaký čas starat sama, když byla ještě dítě. A mimo jiné právě samoživitelkám chce jako první dáma pomáhat. 

Ve Vladislavském sále byli ve čtvrtek i oba synové prezidenta. „Mladší syn žije dlouhodobě v Německu, starší syn kousek od Tanvaldu, a jak říkám, mají svoje životy a já budu moc rád, když si je zachovají,“ sdělil Pavel, který je také čtyřnásobným hrdým dědečkem.

A i když ho čeká výkon nejvyšší ústavní funkce v Česku, na vnoučata si prý čas najde. „Vnoučata máme čtyři od nejmladší, které je teď něco málo přes rok, po nejstarší, které bude za chvíli sedm. Jsou akorát napůl. Dva kluci a dvě holky,“ pochlubil se prezident Blesku.

Video  Inaugurace Petra Pavla: Česko má nového prezidenta  - Česká televize/Blesk
Video se připravuje ...

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Helena K ( 7. září 2023 09:21 )

lépe bych to nenapsala.

Helena K ( 7. září 2023 09:19 )

Snad má být máma oporou dceři? Ale vojandy to asi mají jinak Je moje generace, kdo studoval za socialismu vojenskou byl pro nás plebs.Šli tam hlupáci, kteří se na jiné vysoké školy nedostali a nebo se rozhodli, dělat tvrdou komunistickou kariéru a posluhovat za přednostní byt, postavení a peníze, pro nás bezpáteřní a nemorální, takže se jich normální studenti stranili. A my to máme ve vedení a ještě dvojitě, ona a on!!!! Zlý sen.

George Wolf ( 14. března 2023 22:57 )

Podplukovnice=prvni dama to Africky styl ale.my jsme v Evro­pe!Ne­pocho­pitln­e!

levicove-smegma ( 14. března 2023 21:53 )

No dobře, tak jsi estébák, já ti to neberu.

levicove-smegma ( 14. března 2023 20:53 )

VKR nikdy nespadala pod StB. StB byla vždy jen civilní, její důstojníci získávali informace od naverbovaných udavačů typu Babiš (Bureš), Paroubek (Roko) a pod.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa