Čtvrtek 23. března 2023
Svátek slaví Ivona, zítra Gabriel
Oblačno 17°C

Konec tajností: První dáma promluvila o dceři Evě (31). „Vždy mi byla oporou," vzkázala Pavlová

Autor: amb - 
14. března 2023
05:00

Manželka prezidenta Eva Pavlová (58) na instagramu sdílela fotografie své dcery Evy Friedlové (31). „Nic záhadného nehledejte," reagovala na víkendový článek Blesku. Můžeme tak její dceru vidět jako roční holčičku, ale i jako osmnáctiletou slečnu. Na jednom snímku je i se svým nevlastním otcem Petrem Pavlem a květinami. Jinde se vyfotila s delfínem. 

První dáma Eva Pavlová na instagramu dojemně promluvila o dceři z prvního manželství, která se zúčastnila čtvrteční inaugurace Petra Pavla. Všimnout jsme si jí mohli ve Valdštejnském sále hned v první řadě, kde v zeleno-béžovém obleku stála spolu s Pavlovými syny a snachou.

„Nic záhadného nehledejte. Dcera, která mi byla vždy oporou a já jí,“ napsala nyní Eva Pavlová na instagram. Její dceru Evu Friedlovou lidé na inauguraci mohli vidět vůbec poprvé, do kampaně nevlastního otce Petra Pavla se po vzoru jeho synů nezapojila. Friedlová nyní žije v domku za Prahou s partnerem, má dceru. 

„Mám tu čest ji znát a je to jedna z nejmilejších osob, co znám,“ popsal Friedlovou na instagramu první dámy jeden z komentujících. A také ostatní komentáře se o její dceři vyjadřovaly velmi pozitivně. „Máte spolu krásný vztah a je moc hezké, jaký má vztah k Vašemu manželovi, a držíte tak spolu,“ napsal další.

O svou dceru se přitom Eva Pavlová musela nějaký čas starat sama, když byla ještě dítě. A mimo jiné právě samoživitelkám chce jako první dáma pomáhat. 

Ve Vladislavském sále byli ve čtvrtek i oba synové prezidenta. „Mladší syn žije dlouhodobě v Německu, starší syn kousek od Tanvaldu, a jak říkám, mají svoje životy a já budu moc rád, když si je zachovají,“ sdělil Pavel, který je také čtyřnásobným hrdým dědečkem.

A i když ho čeká výkon nejvyšší ústavní funkce v Česku, na vnoučata si prý čas najde. „Vnoučata máme čtyři od nejmladší, které je teď něco málo přes rok, po nejstarší, které bude za chvíli sedm. Jsou akorát napůl. Dva kluci a dvě holky,“ pochlubil se prezident Blesku.

Video  Inaugurace Petra Pavla: Česko má nového prezidenta  - Česká televize/Blesk
Video se připravuje ...

George Wolf ( 14. března 2023 22:57 )

Podplukovnice=prvni dama to Africky styl ale.my jsme v Evro­pe!Ne­pocho­pitln­e!

idneska ( 14. března 2023 22:39 )

nesmysly neřeším, ale hodně štěstí při sebeuspokojování až se ti událost bude v noci honit kvěrákem

levicove-smegma ( 14. března 2023 21:53 )

No dobře, tak jsi estébák, já ti to neberu.

levicove-smegma ( 14. března 2023 20:53 )

VKR nikdy nespadala pod StB. StB byla vždy jen civilní, její důstojníci získávali informace od naverbovaných udavačů typu Babiš (Bureš), Paroubek (Roko) a pod.

MUDr-Chocholousek ( 14. března 2023 20:20 )

Stavte se u mě v ordinaci zítra ráno, něco vám na to napíšu!🤦‍♂️🩺🚑💉

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa