Kateřina Zemanová si střihla roli průvodkyně. Po Hradě provedla malé školáky

Autor: Jakub Kopřiva, Jakub Tomek - 
24. října 2019
05:15

Dočasně se vrátila z britských studií do Prahy kvůli zdraví svého otce. Kateřina Zemanová (25) se v poslední době začala ukazovat po boku rodičů. A teď Pražský hrad zveřejnil na sociální síti instagram i to, jak provází skupinu žáků základní školy v areálu. Podle videa je zavedla i do kinosálu, který byl vybudován v 60. letech. Tam děti zazpívaly státní hymnu. Přivydělává si takhle snad?

„Není zaměstnancem, žádný plat nebo finanční odměnu od Hradu nepobírá,“ odpověděl Blesku mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček. A jak už řekl minulý týden, v Praze Kate nezůstane. „Po Novém roce už se, myslím, opět navrátí ke svému studiu. My jsme rádi, že tady je, protože má pan prezident úsměv na líci a je šťastný. Nesmírně mu pomáhá,“ řekl tentokrát Blesku.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

barda ( 24. října 2019 14:07 )

Bůh ví, který nabíječ se vycákal do staré Ovarky, že s toho vznikla tato lasička.

verka1 ( 24. října 2019 11:20 )

Šikulka

anonym01 ( 24. října 2019 11:14 )

a proč by se neživila jako pruvodkyně po Hradu? Bylo by horší kdyby brala penize od otce bez prace jako jeho vyčurany okoli . A je dobre ze z toho dela Blesk trhak jen se mi nelibi to šacovani malych deti

8vox8 ( 24. října 2019 10:43 )

..ještě by se tam z tebe všichni zblili!

zdenekksevratil ( 24. října 2019 08:01 )

A striptýzek nebyl?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud