Třetí nejbohatší Čech a král sportky Komárek slavil 50: (Nejen) Jágr k narozeninám

Autor: Tomáš Belica, Jakub Tomek - 
5. dubna 2019
05:35

Společenská všehochuť. Tak by se dalo nazvat složení hostů, kteří ve středu dorazili na narozeninovou oslavu Karla Komárka mladšího (50) v centru Prahy. Podnikateli a třetímu nejbohatšímu Čechovi přišly popřát desítky hostů včetně legend z oblasti sportu i showbyznysu.

Krátce před osmou večerní dorazil k pražskému hudebnímu klubu Epic stříbrný »eskový« mercedes. Z něj vystoupil oslavenec Komárek ml., za ním v závěsu v kratičké sukni, ale o to vyšších »jehlách« cupitala jeho partnerka, Štěpánka Komárková (43). Přestože padesátiny měl třetí nejbohatší Čech už v půlce března, zřejmě kvůli nabitému programu svých hostů oslavy naplánoval až na středu.

Jágr bez Veroniky

A že šlo o slušný výčet. Kdo se tou dobou nacházel v pražské Revoluční ulici, ten mohl před klubem potkat třeba hokejovou legendu Jaromíra Jágra (47). Pořádně zarostlého a bez jeho přítelkyně. Veronika Kopřivová (28) totiž odletěla na Floridu, a tak se ani Jágr na oslavě dlouho nezdržel. Vůz pro něho dorazil kolem desáté večerní.

Host i bavič v jednom

Popřát šéfovi skupiny KKCG, která ovládá například loterijní společnost Sazka, přišly také celebrity. Mezi nimi třeba hitmaker Michal David (58). Ten ve frontě před vstupem do klubu, kde hosty prověřovala početná ochranka, stál se založenýma rukama a blahosklonně se usmíval. Podle informací Blesku se však David nepřišel jen bavit, ale také bavit ostatní. Oslavenci totiž zapěl svůj šlágr »Pár přátel stačí mít«. Podle informací Blesku byl na párty také Richard Müller (57), který rovněž zazpíval.

Politici vítáni. Šéf ČT také

Vzhledem k tomu, že Komárkova KKCG působí také ve Velké Británii, nebylo zas tak překvapivé, že na oslavu dorazil také britský velvyslanec Nick Archer (58). Ve frontě do klubu pak fotografové Blesku zachytili i šéfa poslanců »topky« Miroslava Kalouska (58). A s ním se na akci mohl pobavit také šéf České televize Petr Dvořák (54).

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

anonym01 ( 6. dubna 2019 15:07 )

šišmarjá? boze kdo to ten kradlous je? ale zalezi na lidech. my jsme v nasem meste spokojeni s Babišakama. ne s babisem, ale lidma ktery pro nej kopou, delaji dobrou praci. přeju hodne stesti. i v demokracii to jd. nemam důvod volit jiny.

anonym01 ( 6. dubna 2019 15:05 )

v svč BABIŠACI vladnou, vyhrali komunálky. babiš nemusim, ale pale nahoru, byznys se pohnul , kradezi ubylo a nezamestnani jsou zamestnani. povedlo se. Od babiše spec premii si zaslouzi. . Spokojenost!!! Neznam jagra . je mi ukradenej

anonym01 ( 6. dubna 2019 15:02 )

u nas vysridali komunisty a cssd foldynovce babisaci. Jsme spokojeny. byznys se pohnul, zadmy naschvály a zadny neprizpusoboivy kteri by praci nemeli a zivili se kradeží . Naprosta spokojenost. pred tim byla od babise naka zenska, hnus !

jardahl87 ( 5. dubna 2019 20:26 )

Ti co je obsluhujou,jim do toho žrádla plivou i smrkaj !! Když se to zamýchá,tak nikdo nic nepozná !!!

kradlous ( 5. dubna 2019 15:38 )

Kradlous je drzý jak nádražní vrabec.Toho šupáka již nikdo nebere vážně ale on si stále myslí jak je o něj zájem,jediné co ho omlouvá tak asi počítal s tím že si dá pár frťanů a zmizne.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud