Babiše neporazíme, uznal Jandák. Sobotkovi vyčetl, že s poslanci nekomunikuje

Autor: Václav Lang - 
11. 3. 2017
08:00

Výkřiky, že sociální demokracie ještě dovede zvrátit nadcházející volební klání na svou stranu, jsou pasé. Myslí si to poslanec za ČSSD Vítězslav Jandák. V rozhovoru pro Blesk.cz na sjezdu strany v Brně si také postěžoval, že šéf strany Sobotka poslance neinformuje o některých svých krocích.

„Výsledek voleb je víceméně – a teď budu asi proklet – ale výsledek voleb je daný. Naproti je Babiš a Babiš jede strašně rychle nahoru,“ uvedl Jandák pro Blesk.cz. ČSSD už podle něj nemá šanci tento stav zvrátit, ačkoli na sjezdu zaznívají různé sebevědomé výkřiky. „I kdyby to mělo být o fous, tak ten Babiš teď letí na té vlně úspěchu,“ uznal.

„Fotr za komunistů seděl”

Do Bohuslava Sobotky, který ten den obhájil post předsedy ČSSD, si rýpnul za to, že s poslanci nekomunikuje. „Víte, my o tom nevíme,“ odpověděl na dotaz, jak si představuje možnou povolební spolupráci s komunisty. „S námi poslanci se o tom nikdo nebaví, takže my nevíme, jestli s komunisty, s Piráty, se Zelenými. Já nevím,“ vyčetl premiérovi. 

Sám by měl prý osobní problém jít do vlády s KSČM. „A to si nedělám ze sebe žádnýho disidenta, ale můj fotr oproti těm disidentům v 60. roce seděl, takže já mám právo mít k tomu výhrady,“ řekl. 

Podívejte se na celý rozhovor s Vítězslavem Jandákem:

Video Vítězslav Jandák 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

defakto ( 5. července 2017 07:25 )

... Jandák už má nový dobře placený flek , samozřejmě že tam nic nebude dělat , jenom bude do všeho kecat a bude dělat ze sebe někoho hodně důležitého ! (... vetřel se do nějaké rozhlasové rady , nebo něco podobného.)

doktormediciny ( 27. března 2017 09:59 )

Ad Zindula...Stoji psani v bibli...Boze odpust jim, neb oni nevedi co cini

alIahakbar ( 12. března 2017 12:35 )

rozkrok: táhni do prde*le.

alIahakbar ( 12. března 2017 12:16 )

rego: asi se tě to týká, když ses ozval, kozomrde.

alIahakbar ( 12. března 2017 12:08 )

rego: drž zobák, primitive.

Zobrazit celou diskusi
Další videa