Paroubkovi utekla Petra: Podezíral ji z nevěry! Začíná rozvodová bitva o dceru a domy

Autor: shp, Vera Renovica - 
21. února 2017
05:00

Zpráva o rozvodu manželů Paroubkových přišla jako rána z čistého nebe. Nejdřív ji někdejší premiér Jiří Paroubek (64) nechtěl vůbec komentovat. Zmohl se jenom na neurčité: „V každé rodině je něco“. Šušká se, že manželku Petru (43) podezíral dokonce z nevěry. Pak mu ale od ní přišel dopis, ve kterém mu oznámila definitivní konec. A právníci poslali rozvodové papíry...

Jiří Paroubek prožívá jedny z nejtěžších chvil svého života. Po téměř deseti letech jinak poklidného soužití od něj utekla manželka i s dcerou Margaritou (7). Kam, to není jasné. Ukrývají se v pronajatém bytě v Praze. Petra Paroubková má vypnutý mobilní telefon.

Podle zdroje Blesku, který si nepřál být jmenován, se trable v ráji u Paroubkových, jejichž vztah vypadal na veřejnosti vždy harmonicky, objevily již před půl rokem. Společně dokonce vyhledali pomoc předního sexuologa Radima Uzla, ale jeho poradenství nepomohlo. Paroubek prý podezíral svou o 21 let mladší manželku z nevěry.

Video Petra Paroubková: Po mozkové příhodě mám výpadky paměti! Pletu si čísla a dny! - Markéta Reinischová, Petr Soukup

Ona jeho obvinila z psychického vydírání. „Jirko, nemohla jsem jinak. Taky jsem už nemohla dál. Poslední týdny jsem měla strach z tvých reakcí. Tlačil jsi na mě a psychicky mě vydíral. Nejspíš ti to nedocházelo. Žila jsem v neustálém strachu, s čím přijdeš,“ napsala mu.

Od právníků manželky dostal Jiří Paroubek už rozvodové papíry. Začíná tak drsná bitva o opatrovnictví dcerky Margarity a majetek. Na Petru je napsán řadový dům ve Velké Chuchli, na Jiřího chata za Prahou. Mají ještě dům v Řecku. Z právnického hlediska ale jde o společný majetek.

Video Petra Paroubková exkluzivně: Kvůli mrtvici jsem přišla o druhé dítě! - Petr Macek, Petr Soukup, Markéta Reinischová

jiznicechy ( 22. února 2017 06:01 )

Nemusí se rozvedení lidé snad hned vraždit nebo spolu nekomunikovat až do smrti. Naše sousedka je rozvedená, žije s přítelem (zhruba jsou v Paroubkově věku). A její ex se znovu oženil - obě ty rodiny spolu normálně komunikují, nic proti sobě nemají, navštěvují se. Říkala mi ta sousedka, že manželka jejího ex jí sedí, že si rozumí. Je ovšem pravda, že on si ji našel až řadu let po rozvodu, takže rodinu nerozbila. Měli tři děti, ty s tou novou paní vycházejí také v pohodě.

bursik ( 21. února 2017 21:38 )

je tak krasna jak stavajici Ivana Z. takove ropuchy a ti borci katastrofa

bursik ( 21. února 2017 21:36 )

Mozne to je - ulhanci vsehoschopni Ale teda ta Gottova Partyska Zborilka Bakalova Sipova Janeckova Menclova to jsou pistolnice !!! strasidla a tupolevky

bursik ( 21. února 2017 21:32 )

blbena bez vkusu ,rackuje a o te inteligenci bylo divadlo - prece to nepoda rovnou jak ta od Formana -Zborilova

bursik ( 21. února 2017 21:30 )

ma Kocku ten je starsi a bohatsi

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud