Když blondýna z ministerstva vrazí do policisty: Proč ji tahá z bryndy generál?

Autor: ex - 
30. 5. 2014
05:00

Mít kamaráda generála se vyplatí! Vlivná státní úřednice Štěpánka Nezmarová (46) vrazila autem do policisty a z bryndy ji tahá exministr obrany, generál Vlastimil Picek (57)! Podle ní jel náhodou kolem…

Šéfka protokolu ministerstva obrany, která totéž vykonávala už na Úřadu vlády za Miloše Zemana (69), jela koncem dubna večer do hradní tělocvičny. Jenže na Hradě se právě konalo setkání prezidentů šesti zemí. Policisté jí proto na křižovatce nedovolili pokračovat.

Podle nich však jela svým citroënem dál a jednoho z nich nabrala, vláčela několik metrů na kapotě svého vozu a zastavila až teprve tehdy, když na ni namířil pistoli.

Ona prý poté začala okamžitě telefonovat. A ještě než dorazila kriminálka, měla po ruce prezidentova poradce, generála Picka, šéfa vojenské policie Milana Schulce a velitele Ochranné služby plukovníka Kopečného.

Zapomeňte?

Podle informací Blesku měl o chvíli později vrchní komisař vnější služby Obvodního ředitelství policie na Praze 1 Jindřich Buček telefonicky vydat rozkaz ukončit vyšetřování. Ten to údajně provedl na pokyn náměstka krajského policejního ředitele Luďka Procházky.

Angažováním vysokých šarží se zabývá Generální inspekce bezpečnostních sborů. „Podnět jsme skutečně obdrželi, v současné době jej vyšetřujeme, nemohu uvádět žádné podrobnosti,“ potvrdila nám mluvčí Radka Sandorová. O případ se začal zajímat už i ministr vnitra Milan Chovanec (44).

Chtěla jsem jen popojet

Nezmarová je obviněna z útoku na veřejného činitele, ale vinu odmítá. Podle svých slov si není vědoma, že by policistu vláčela. „Kdybych ho srazila, tak určitě má nějaké ošetření od lékaře, odřeniny nebo pohmožděné nohy. To nemá,“ tvrdí.

A její verze? „Odbočovala jsem a v okamžiku, kdy mi začali policisté ukazovat směr, že mám otáčet, otáčela jsem se. V protisměru ale jel autobus. Ještě za sklem jsem ukazovala, že se potřebuji trošku pootočit,“ popisuje. Pak ji prý údajně hrubí a agresivní policisté zastavili razantně. Přítomnost exministra Picka a ostatních byla prý náhodná. „Oni jen jeli okolo na slavnostní večeři na Hrad,“ tvrdí úřednice.

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

eremita ( 30. května 2014 22:28 )

A pak že náhoda je vůl....

jana999 ( 30. května 2014 13:00 )

no jestli to zametou pod koberec i takoví pipině, tak tenhle národ je opravdu debilní

arne127 ( 30. května 2014 11:35 )

Když se dívám na její kukuč tak vidím že má ten mozek vylízanej.On jel náhodou kolem to je zajímavé vždy se u takové nehody objeví někdo z vládních zlodějů těch náhod je už dost babu vyhodit i když někomu podrží a udělat z ní hajzbábu

jentakjn ( 30. května 2014 11:07 )

Pojď, chcípneme spolu.

jentakjn ( 30. května 2014 11:06 )

To máš říct hned, že jsi na kluky, ňoumo!

Zobrazit celou diskusi
Další videa