Babiš válí na piano, Sobotka na kytaru: Kam se hrabou Beatles! Podívejte se

Zdařilá parodie z Youtube: Trio BSB Babiš, Sobotka a Bělobrádek má první velký hit
Autor: ex - 
3. 3. 2014
15:55

Na českou hudební scénu vtrhlo trio BSB! Že je neznáte? Poznáte! Andrej Babiš usedl za klavír, Bohuslav Sobotka hrábl do strun, Pavel Bělobrádek vylovil ze skříně zmijovku a paličky. Tahle vládní kapela hraje pěkně od podlahy. Něco tomu ale přece jen chybí - koaliční lídři zoufale hledají zpěváka! Kdo by to mohl být? Snad Miloš Zeman?

Na internetu si střílí z lídrů koaličních stran! Koluje na něm totiž klip kapely BSB, tedy Babiš – Sobotka – Bělobrádek. Jedná se samozřejmě o povedenou videomontáž.

„K oslavě začátku úřadování nové vlády natočila nově zformovaná kapela BSB singl s výpravným epickým videoklipem. Kluci prý shánějí zpěváka. Kdo má zájem, konkurz se koná 15. března ve Strakově Akademii,“ popisuje pod klipem na Youtoube.cz autor, kterému zřejmě nová koalice leží v žaludku.

Kdo na co hraje? Ministr financí Andrej Babiš (49, ANO) hraje na piano, premiér Bohuslav Sobotka (42, ČSSD) loudí tóny na elektrické kytaře. A vicepremiér Pavel Bělobrádek (37, KDU-ČSL) zas udává rytmus na bicí.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

hejsek ( 4. března 2014 01:12 )

Babiš fakt válí A co jsem se dočetl zde mě dorazilo: http://www.andrejbabis.cz/

abvydavatelstvi ( 3. března 2014 21:28 )

Alespoň Češi neztrácí smysl pro humor....!!!

xxxx678 ( 3. března 2014 16:00 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa