Sněmovna je kompletní. Gazdík neměl díky Okamurovi soupeře

Petr Gazdík (vlevo) z TOP 09 se stal čtvrtým místopředsedou PS.
Autor: lvi - 
12. prosince 2013
10:55

Petr Gazdík (TOP 09) se stal čtvrtým místopředsedou Sněmovny. Byl jediným kandidátem, dostal při volbě 98 hlasů ze 163 odevzdaných hlasů. Šéf Úsvitu přímé demokracie Tomio Okamura z volby před hlasováním odstoupil.

Okamura podle svých slov nechtěl blokovat práci Sněmovny.

Gazdík s Okamurou už se o „horké“ křeslo střetli dvakrát, leč bez úspěchu. Gazdík je přitom až druhý kandidát TOP 09. Ta před tím neúspěšně prosazovala Miroslava Kalouska.

"Děkuji vám za hlasy. Děkuji i těm, kteří mi je nedali. Budu se snažit po celé čtyři roky být představitelem jiné politiky, než naznačoval kolega Okamura," řekl Gazdík po zvolení kolegům poslancům.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

hejhej ( 14. prosince 2013 19:46 )

Zase kalkuly,podvody a tomu ti naši političtí pitomci říkají demokracie.

hejhej ( 14. prosince 2013 19:44 )

Ttři kašpaři směšní už od pohledu Gazdík-Kalouskův oskov, kníže - Kalouskův maskot a Kalousek arogantní opilec

zabibol ( 13. prosince 2013 10:50 )

Je pravda, že jedině pan Kalousek a TOP 09 je strana, která vždy drží sliby. Ne jako kolaborantští komunisti a socbolševici .

horstfuxteleshop ( 12. prosince 2013 17:01 )

že bych byl nadšen z tohoto hotentota se suché lozi, tak to kur.va ani náhodou

minehava ( 12. prosince 2013 14:55 )

Tak jsem udělala tu blbost,že jsem znovu nakoukla.André,Kalousek že drží slovo?Jo,jedině,když chce někoho lidsky a profesně zlikvidovat! . . A co se týká daní,přehraj si na you tube Kalouskovy sliby před minulýma volbama. A vrchol všeho bylo,jak,tuším loni,střílel před koncem roku sazby DPH od boku jak paranoidní magor.Podnikatelská sféra z něho šílela.Ale pro mně za mně,modli se k němu jako k bohovi.Je mi tě líto.Jsi důkazem toho,že zdravý rozum a inteligenci si ani za ty své peníze nekoupíš.  

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud