Fašistická ku*vo a špíno: Černochová (ODS) to pořádně schytala. Od mladého komunisty?

Exposlankyně Černochová to pořádně schytala: Údajně od mladého komunisty
Autor: simao - 
11. 10. 2013
15:15

Exposlankyně a partnerka policejního šéfa Červíčka Jana Černochová dostala e-mail plný nenávisti. Kdosi jí v něm označuje za fašistickou ku*vu, pí*u, špínu a podobně. A vyhrožuje fyzickým násilím. Černochová má podezření, že zprávu poslal jeden mladý komunista. KSČM se však od této provokace distancuje. Čím si Černochová hrubé urážení "zasloužila"?

"Je neuvěřitelné, že se někdo k takovým odpornostem může snížit. Na to nemám jak reagovat," řekla vyděšená exposlankyně Černochová (ODS) Právu v reakci na mail, který jí došel. A který partnerka šéfa policejního prezidia Červíčka zveřejnila na sociální síti. Mělo jít přitom o odvetu za to, že coby starostka Prahy 2 poslala policii zasáhnout na shromáždění mladých komunistů. Konalo se v úterý na Náměstí Míru, podle Černochové tam však policie dorazila sama od sebe.

Mladí komunisté na tahu Prahou

Akce mladých komunistů v Praze přitom vyvolala pozdvižení. Jako by se vrátili o 75 let zpět, připojili se mladí komunisté k mezinárodní mírové koloně "Třídní boj namísto světové války". Transparenty vyzdobili své alegorické vozy a vyrazili. "Upozorňujeme na stále aktuální nebezpečí fašismu a války, přímo spojené se současnou kapitalistickou krizí, která dopadá na většinu obyvatel naší země," tvrdil Blesku Milan Krajča, který za pražské komunisty kandiduje do Sněmovny.

"Přes dva zákazy vjezdu najeli přes tramvajové koleje a před chodník s náklaďákem před kostel, kde za chvíli začínala bohoslužba. Řvali něco v němčině, měli vlajky s hákovými kříži. V tu chvíli jsem ani nevěděla, že to jsou mladí komunisté. Policie už tam dávno byla," tvrdila však v Právu Černochová, že celá akce rozhodně nebyla nijak poklidná. Schytala to však po e-mailu. A myslí si, že ví, kdo jí ho poslal. Údajně jakýsi Aleš Rozsíval, mladý komunista z Prostějova.

Nenávistný e-mail, který přišel exposlankyni za ODS a starostce Prahy 2 Janě ČernochovéNenávistný e-mail, který přišel exposlankyni za ODS a starostce Prahy 2 Janě Černochové | Facebook

KSČM se distancují, Zemana mladí komunisté zděsili

"Tahle organizace má tendenci chovat se nesmírně agresivně. Jejich způsob komunikace je hrůzostrašný, jejich vulgarismus odsuzujeme," vzkázal na adresu mladých komunistů člen KSČM Alexander Černý. Mladé komunisty přitom nemá v lásce třeba ani český prezident. "Párkrát jsem viděl vystoupení svazu mladých komunistů - i když jsem poměrně otrlý člověk, tak děs a hrůza, která na mě z těchto vystoupení hlubokých neostalinistů vyplývala" říkal Zeman v září, když vysvětloval, že KSČM by v Česku generační obměna nejspíš neproměnila nijak pozitivně.

Smrt Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Záznam zádušní mše O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Sledujeme, co se děje po veřejném rozloučení a pohřbu nejznámějšího českého zpěváka

japos22 ( 11. října 2013 19:52 )

Takovými nadávkami každý ze sebe udělá jen blbce, i kdyby to byla pravda

spenatky ( 11. října 2013 19:07 )

Mladý soudruh předvádí, jak vypadá inteligence levicového voliče.

spenatky ( 11. října 2013 18:59 )

hoflhofl je nemytý, smradlavý prase. Taky trochu šptochu. Jen nevím, co je na tom pravdy, ale podle tebe trochu jo.

tomik007 ( 11. října 2013 18:42 )

Policii nevolala - otocila se pouze v posteli na druhy bok a szcekla mu do ucha: konej !

hoflhofl ( 11. října 2013 18:36 )

Na kazdym sprtochu pravdy trochu, vime?

Zobrazit celou diskusi
Další videa