Do ztrát se lázně ponořily v roce 2012, kdy vykázaly minus 32 milionů korun, v roce 2013 ztráta činila 49,6 milionu korun. Důvodem propadů byly škrty v českém zdravotnictví, kdy tehdejší indikační seznam například pobyty v lázních zkrátil ze čtyř na tři týdny a omezil počty hrazených nemocí. Lázně se v roce 2013 dostaly do existenčních problémů a tehdejší ředitel oznámil, že ve hře je i zrušení známé dětské léčebny Vesna.
Lázně nakonec Vesnu v roce 2013 nezavřely, ale propustily několik desítek lidí. V roce 2014 se jim již pod novým ředitelem Bublou podařilo snížit ztrátu na minus 4,4 milionu korun. Lázním například významně pomohlo zavedení nabídky rehabilitační péče.
Nový indikační seznam od ledna 2015 pak přinesl prodloužení pobytů na čtyři týdny, seznam nemocí se rozšířil, obnovila se i možnost opakovaných pobytů. To se odrazilo v nárůstu pacientů a i v tržbách, které Janským Lázním loni vzrostly k hranici čtvrt miliardy korun z předloňských 211 milionů korun.
Lázně, které disponují téměř 800 lůžky, loni také nabíraly zaměstnance. "Nyní máme asi 370 zaměstnanců, čímž jsme se dostaly na úroveň roku 2012," uvedl Bubla. Lázně přitom nové zaměstnance stále hledají. Práci nabízejí například lékařům, fyzioterapeutům, zdravotním sestrám, pracovníkům do gastroprovozu.
Letos lázně čekají další růst tržeb na úroveň kolem 260 až 270 milionů korun a opět plánují kladný výsledek hospodaření. Pro zlepšení úrovně poskytovaných služeb na letošní jaro plánují rekonstrukci hotelu Terra za asi 25 milionů korun. V dalších letech se podle Bubly dají čekat další investice v řádech desítek milionů korun.
Lázně léčí nemoci pohybového aparátu, stavy po úrazech a operacích, nervová a nervosvalová onemocnění, obrnu a roztroušenou skleróza. Výborných výsledků dosahují také v léčbě poruchy látkové výměny a stavů po ukončené léčbě různých typů onkologických onemocnění.