Henry Cavill jako Superman končí. Šíří se drby, že by ho měl nahradit známý záporák

Autor: msj - 
14. 9. 2018
15:16

Jak nedávno vyšlo najevo, Henry Cavill se vzdal své role Supermana, což zanechalo fanoušky po celém světě v očekávání, kdo ho nahradí. Naštěstí žijeme v době, kdy o komiksové hrdiny není nouze, a objevují se zprávy, že za Cavilla nastoupí někdo opravdu speciální.

Podle portálu Deadline by Cavillova náhrada mohl být Michael B. Jordan, který v Černém Panterovi ztvárnil postavu Killmongera. Není pochyb, že by Superman tmavé pleti posunul DC Comics naprosto novým směrem.

Nutno říct, že v dohledné době žádný film se Supermanem čekat nemusíme. Producentská společnost Warner Bros se totiž nyní soustředí na Supergirl. Pojďme si ale něco říct o našem záporákovi z Černého Pantera.

Michael B. Jordan ve filmu ztvárnil roli syčáka Killmongera. Dokonce byl kritiky označován za „víc panterského, než samotný panter“. Takže bychom si ho určitě dokázali představit v roli charismatického Supermana.

Disney si s Panterem dokonce brousí zuby i na několik Oskarů. Je nominovaný na Oscara za Nejlepší film. Tuto poctu nikdy film z frančízy Marvel nevyhrál. Mimo to se právě Michael B. Jordan těší z nominace na nejlepší vedlejší roli.

Než se tohle šuškání nějakým způsobem potvrdí, bude to zřejmě nějakou dobu trvat. Warner Bros si své ovečky pečlivě hlídá a o svých plánech jen tak nemluví.

 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa