Učitelka na Jihlavsku prý zbila žáka! Podivně se smála a píchala děti tužkou, líčí svědek

ilustrační foto
Autor: chal, hra - 
7. 9. 2019
08:51

Policisté a záchranáři v pátek dopoledne zasahovali na základní škole v Dolní Cerekvi na Jihlavsku. Jedna z učitelek tam údajně napadla žáky osmé třídy. Kantorka podle svědků děti polévala limonádou, píchala tužkou a nakonec jednoho žáka zmlátila klíči. Vedení školy dalo dotyčné výpověď, událost však líčí jinak. 

K události, při které údajně napadla učitelka žáky 8. třídy základní školy, mělo dojít včera dopoledne v městysu Dolní Cerekev na Jihlavsku. Učitelka angličtiny se měla chovat podivně. „Bezdůvodně se smála, lila na žáky limonádu a píchala je tužkou. Nakonec zbila jednoho žáka klíči,“ popsal Blesku svědek.

Policie potvrdila, že ve škole došlo k incidentu. Podrobnosti ale nesdělila. „Přijali jsme oznámení a vyjeli na místo. O co šlo, je předmětem šetření. V této chvíli nemůžeme říct nic bližšího. Můžeme jen potvrdit, že ženu si převzala do péče zdravotnická služba,“ řekla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Vedení školy na incident zareagovalo prohlášením, ve kterém uvádí, že děti byly v bezpečí. „Dopoledne byl paní učitelce angličtiny zrušen pracovní poměr na základě neprofesionálního chování. Ta následně celou situaci psychicky neunesla a nastal u ní zdravotní kolaps, který musela řešit přivolaná Policie ČR a záchranná služba. Po celou dobu incidentu byly děti v bezpečí a pod dozorem pedagogů,“ uvedl v pátek ředitel školy Petr Šilhart.

Svědek nicméně Blesku sdělil, že dotyčná učitelka prý dostala výpověď až po údajném napadení žáků, ne před ním, jak tvrdí ředitel školy.

Administrator ( 8. září 2019 01:38 )

Já bych to řezal od rána do večera, feťaky jedny mrňavý.

an.manchester ( 7. září 2019 15:33 )

Zas mi preformatovava se text...vsak vite...ucitel Hnizko a ucitelku na rok do blazince jelikoz mile deti potrebovaly be ji ale rakosku...pichat je uz od ni byl cin zoufalce...

an.manchester ( 7. září 2019 15:31 )

Roztomile deti ji privedly k silenstvi Az za jeho hranici ..jde je ucitel Hnizdo? Nervy nema kazdy prvne..ale jsou metody kdy deti se proste poslouchat nauci ..

Evka4 ( 7. září 2019 15:26 )

Chudák, asi ji z těch parchantů hráblo.Nedivím se, vždyť to kolem sebe člověk vidí dnes a denně.Bude hůř.O platech učitelů to není.

odetka ( 7. září 2019 14:51 )

Taková učitelka nemá nikde zastání. Většina řediteli je připojen s r a n á a místo aby stáli za svými učiteli, podlézají spratkum, kteří mají prachate papínky

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud