Policie dala příkaz matce záhadně nalezeného chlapce (13) z Chebska. 3 dny v nemocnici stačily

Autor: dce - 
30. 10. 2018
12:52

Pátrání po třináctiletém chlapci zaměstnávalo osm dní policii, hasiče i dobrovolníky z Chebska a okolí. V sobotu ho matka prý našla doma, co přesně se ale během těch několika dní dělo, nikdo neví – chlapec totiž odmítl vypovídat. V úterý byl konečně propuštěn z nemocnice. Policie o případu odmítá informovat a mlčet přikázali i školákově matce.

Tři dny strávil v nemocnici chlapec, kterého minulý týden hledaly snad všechny složky záchranného systému na severu Čech. O případ se zajímali díky sociálním sítím i lidé z druhého konce republiky a všichni s povděkem kvitují, že tento příběh má šťastný konec. Chlapec nebyl zraněn a podle všeho je v pořádku – v úterý dopoledne byl údajně propuštěn domů.

Policie tuto informaci nepotvrdila, podle mluvčí Kateřiny Böhmové se k případu už nebudou dále vyjadřovat. Mluvit dále do médií údajně zakázali i chlapcově matce. Zmizelé a znovunalezené dítě s policií ovšem dál nekomunikuje. Co se dělo během osmi dní, kdy se po něm pátralo, je tak stále nejasné. 

Třináctiletý kluk zmizel podle všeho v pátek 19. října. Po návratu ze školy se převlékl a odešel z domu. Pak o sobě nedal vědět až do soboty večer, kdy ho matka našla u nich doma.

Po přijetí této informace policisté ohraničili prostor rodinného domu a současně provedli velmi podrobné ohledání domu, místa, kde byl chlapec matkou spatřen a také přilehlých prostor. Výsledkem tohoto ohledání nebyly zjištěny jakékoli důkazy, které by nasvědčovaly tomu, že by vůči chlapci mělo být užito nějaké násilí,“ uvedli policisté v tiskové zprávě v pondělí.

Po nalezení byl kluk převezen do nemocnice, kde strávil tři dny. Celý případ policie dál šetří ve spolupráci s Orgánem sociální péče o dítě v Aši.

kollerpetr ( 31. října 2018 11:25 )

Najděte nahé dívky ve svém okolí zde : Huit.Re/Divky

Emic ( 31. října 2018 10:07 )

Jen by mě zajímalo, od kdy chebsko leží na severu čech, když celý sbor severních čech byl na nohou...to je v tom případě město Aš to nejsevernější město v čechách Cheb leží cca 5 km od hranic s německem, ale na západě čech!! pro upřesnění...co by člověk čekal od Blesku...někdo si plete Cheb a Chomutov

cotoje ( 30. října 2018 21:17 )

Policie asi sama nic neví synkovi i matce zkopat ři.ť a bude klid

jasnovidec01 ( 30. října 2018 20:57 )

Já to říkal,že vám policie nic neřekne HAHA .kluk je doma a to je důležité.

y1xcvbnm ( 30. října 2018 19:29 )

á tak proto jej nenašli protože pátrali na severu a kluk je za západu a tak šel domů sám , no a zase za to může policie, že??? Taškařice , divná matka , divný otec , divný kluk a všichni musí mlčet , tak o tom nepište

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud