Matku s dcerou zasáhl v dovolenkovém ráji elektrický proud: Na hotelu se svíjely v křečích

Autor: DH - 
16. 9. 2018
09:42

Ženu s dcerou zasáhl na dovolené v Turecku elektrický proud. Skončily obě s popáleninami v nemocnici. Cestovní kancelář stížnosti ignoruje.

Měla to být poklidná dovolená v Turecku. Ta se ale proměnila v horor poté, co malá Amelia Hartnett (6), která si v tu chvíli hrála u dětského bazénku, šlápla na odhalený kabel od lampy, která osvětlovala bazén. „Amelia byla u bazénku a hrála si tam. Najednou jsem ji uslyšela, jak řve a brečí,“ popisuje Dannille Hartnett, matka dívenky. „Když jsem se pak otočila, uviděla jsem, jak leží na zemi a cloumá sebou, jakoby měla záchvat,“ dodává.

Matka se jí okamžitě snažila pomoci, ale pochopitelně dostala elektrický šok také a v tu chvíli už se na zemi v křečích svíjely obě dvě.

Velikým štěstím pro ně bylo, že jeden z hostů zachoval chladnou hlavu, holčičku pomocí kusu dřeva odtrhl od matky a ji samotnou pak také zachránil. Položil ji do stabilizované polohy, vyndal zapadlý jazyk a dal dýchání z úst do úst. Nakonec obě zraněné převezla sanitka do nemocnice a vyvázly s popáleninami prvního a druhého stupně.

Hotel se ke všemu postavil čelem, zaplatil za obě dvě všechny účty a lampu opravil. Horší už to bylo s cestovní kanceláří.

Paní Hartnettová už v Turecku pochopila, že to bude těžké, protože delegátka odmítala cokoliv řešit. Se stejnou ignorací se setkali i ze strany cestovní kanceláře po návratu domů. Společnost LoveHolidays si dokonce dovolila Danielle zablokovat na twitterovém účtu. Celou situaci nyní řeší celá Velká Británie.

Případ Kramný nabízí podobnost

Elektrický proud a dovolená? To nápadně připomíná případ, který několik měsíců otřásal celým národem. To když byl za vraždu své dcerky a manželky odsouzen na 28 let odnětí svobody Petr Kramný, který je měl údajně zabít elektrickým proudem v jejich hotelovém pokoji. Objevila se i verze, že se oběti dostaly do styku s obnaženými dráty při tom, když rodina odsunula noční stolek. Kramný dodnes tvrdí, že je nevinný.

 Video: Poslechněte si: Takhle volal Kramný pojišťovně, že mu zemřela manželka a dcera

Video Poslechněte si: Takhle volal Kramný pojišťovně, že mu zemřela manželka a dcera - Spolek Šalamoun
1080p 720p 360p

Doporučujeme
la.ma ( 4. října 2018 21:22 )

https://www.blesk.cz/diskuse/847425/1#msg_52318 blbečku

satanas ( 4. října 2018 11:12 )

Jen v České republice je možné odsoudit jejího občana dokonce k výjímečnému trestu odnětí svobody v trvání 28 let, že dne 28.7.2013 do večerních hodin dne 29.7.2013 zavraždil svoji manželku a dokonce dceru elektrickým proudem, když datum jejich smrti je stanoveno na 30.7.2013. A obvinovat Egypt z "Amaterismu",,no, v Egypte se provadeli pitvy uz 3200 let pred Kristem..

satanas ( 4. října 2018 10:56 )

Divousi,,pro mne neni Vase debata zivotne dulezita, prezto, muzes me tam navest? NEbo opet mate bobky z konkurence?

dingous ( 3. října 2018 20:48 )

blb Satan zase mele o cenzuře, on neví, že se bavíme o PK jinde na Blesku zaostává mentálně mohutně

satanas ( 2. října 2018 13:56 )

Babrle,,copak, dnes nevestis? Jolando, neSsej mne a budto drz piTchu nebo neco k veci!! JA mozna jsem "kus hoveziho",,ty jsi ovsem hovadko kompletni, primo ukazkove..Rikam,,ztebe by byl vybornej hovezi gulas..Buuuu!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud