Sexuální teror: 8letou holčičku hromadně znásilnili, 6letou odvedli ze svatby, zneužili, zabili a znetvořili

Autor: red - 
1. 7. 2018
08:50

Indií otřásají další případy brutálního sexuálního násilí na malých dívkách. Hromadné znásilnění teprve osmileté holčičky, které predátoři po znásilnění prořízli hrdlo, vyhnalo do ulic tisíce lidí požadujících vyšetření a tvrdé potrestání pachatelů. Jen o den později byla znásilněna a zavražděna ještě o dva roky mladší dívenka...

„Nezaslouží si žít,“ řekl na adresu pachatelů vyšetřující policista. Osmiletá holčička byla v úterý odlákána neznámým mužem, když čekala před školou na svého otce. Našli ji znásilněnou s proříznutým hrdlem ve velmi kritickém stavu. Tento šílený případ vyhnal do ulic tisíce obyvatel středoindického státu Madhjapradéš.

Jen o den později došlo ve stejné oblasti k dalšímu únosu malé holčičky. Byla odlákána přímo ze svatby. Holčička se vzbudila uprostřed noci žízní a šla se napít. „Když se nevrátila, rodina okamžitě zburcovala policii,“ uvedl svědek pro místní média.

Poslední snímky, na kterých byla se svým únoscem zachycena, ji ukazují následující muže v dlouhých bílých šatečkách. Údajně ji odlákal pod příslibem zmrzliny. Kamera dvojici zachytila půl hodiny před půlnocí. O tři hodiny později je na záběrech vidět, jak se muž vrací sám.

Policie našla její tělo o několik hodin později jen 500 metrů vzdálené od místa, kde se svatba konala. Ohledání těla odhalilo šokující detaily. Dívenka byla uškrcena a následně znetvořena, aby nebylo možné tělo identifikovat. K tomu zvrácení vrazi použili nejspíše kamene.

Podle místních médií byl v souvislosti s brutální vraždou zadržen člen cateringu, který na svatbě zajišťoval občerstvení.

dandova ( 2. července 2018 08:38 )

Jinak doma všichni zdrávi?

jasnovidec01 ( 1. července 2018 12:49 )

Proč se ten Z.k.r.v.e.n.ý blesk pořád vrací k tomu případu,jsou to úchyláci ,že sem fur dávají ty hrůzy z ciziny !!!copak u nás není dost vražd a násilí ?????????

OkoloHradce ( 1. července 2018 12:15 )

Podstatné je pouze a jenom, že se to stalo, kdy, v kolik, jak a co je úplně jedno.

pidimidi ( 1. července 2018 10:45 )

Milá redakce, když už něco takového píšete, proč si data skutečně neověříte? Je to víc jak týden, co tyto záběry obletěly svět - dívenka se ale údajně neprobudila - jaká blbost že jo, aby se šla napít mimo domov a rozespalá šla uprostřed noci na zmrzlinu - byla odlákána ze svatby-ne ze spánku...A případy se staly opačně - nemusíte si honit senzace na neštěstí nebohých dětí. Případ 8leté holčičky se stal až tento týden, 6tileté před víc jak týdnem.

tomik007 ( 1. července 2018 10:14 )

Cezky indian je proti nim pomerne civilizovay

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud