Otřesné záběry smrtelné nehody na Děčínsku: Osobák to napálil do kamionu

Autor: lm - 
24. června 2018
17:12

Hrůzné video zachycující smrtelnou nehodu na Děčínsku se šíří sociálními sítěmi. Nahrávka pochází z kabiny kamionu, do nějž čelně narazilo osobní auto. Ačkoliv se na sociálních sítích píše, že za volantem osobáku seděla žena, ve skutečnosti to byl muž. Řidič na místě zraněním podlehl. 

Smrtelná nehoda se stala 9. června na silnici 62 mezi Děčínem a Povrly. Ke střetu osobního a nákladního auta došlo krátce před 14:50.

"Řidič osobního auta vjel ze zatím neznámých příčin do protisměru a tam se střetl s nákladním vozem," uvedla mluvčí policie Alena Bartošová. To potvrzují i záběry, které se šíří sociálními sítěmi. Z nich je patrné, že se řidič kamionu snažil střetu zabránit a autu se vyhnout, protijedoucí řidič ale vůbec nereagoval.

Řidič osobáku utrpěl při nehodě zranění neslučitelná se životem. Lehké zranění utrpěl i řidič nákladního vozu, po nárazu skončil jeho vůz mimo silnici s odtrhlou kabinou. "K dalšímu ošetření jsme ho převezli do ústecké nemocnice," řekl krajský mluvčí záchranné služby Prokop Voleník.

Video Otřesné záběry smrtelné nehody na Děčínsku: Osobák to napálil do kamionu - FTV Prima

 

tomik007 ( 24. června 2018 22:30 )

Vsadim boty, ze jsi byvaly volicz KSC, pote ODS, nyni ANO

antitupec ( 24. června 2018 22:06 )

Ty idiote žiješ v lese. Jediný tvůj příspěvek nemá hlavu ani patu a není bez hrubek. Jsi cynik dement a fašista. Ale zas když vezmeme v úvahu že jsi se po vylíhnutí jmenoval Pitomik 00...

anyyt ( 24. června 2018 21:37 )

Tahle silnice je snad prokletá. Tam je nehoda každou chvíli.

tomik007 ( 24. června 2018 20:17 )

cekoslovenstina vole - copak zijes v lese ???

janka69 ( 24. června 2018 20:12 )

je to jedno kto to bol , škoda že to chcel....keby vedel čo si týmto nerozumným počinom spôsobí , už by to neurobil ... nemáme právo vziať si život - to právo má len Boh - či sa to niekomu páči alebo nie

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud