Sebastian (16) zmizel už v sobotu, kamarádi o něj mají strach: Mohl by být až na Slovensku

Sebastian (16) zmizel už v sobotu, kamarádi o něj mají strach: Mohl by být až na Slovensku
Autor: dce - 
13. 4. 2018
10:31

Už od pondělí pátrají policisté po šestnáctiletém Sebastianovi z Děčínska. Zmizel ale už v sobotu a jeho rodina i přátelé mají o mladíka strach. Neviděli jste ho?

Sebastian Petry zmizel z domova v České Kamenici v sobotu kolem páté odpoledne, kdy byl naposledy spatřen v okolí. Od té doby ho nikdo neviděl, ani se nikomu neozval. Podle policie Sebastian odcestoval na Mělnicko, zde jeho stopa končí. Policie pátrání vyhlásila v pondělí.

Na sociálních sítích jeho fotku s prosbou o pomoc sdílejí i jeho kamarádi. "Může být kdekoli(!), i na Slovensku, proto bych byla ráda za každý retweet i od slovenských skvělých lidí... nevím, jestli s tímhle něco zmůžu, ale za pokus to stojí a litovala bych pak," napsala na Twitteru Jorika.

Sebastian je vysoký 175 - 180cm, hubené postavy, má krátké rovné hnědé vlasy s pěšinkou vlevo, modré oči a měl by nosit dioptrické brýle.

Pokud máte informace o tom, kde by se mohl nacházet, informujte policii na lince 158.

Sebastian (16) zmizel už v sobotu, kamarádi o něj mají strach: Mohl by být až na Slovensku Sebastian (16) zmizel už v sobotu, kamarádi o něj mají strach: Mohl by být až na Slovensku | 

Doporučujeme
simeone ( 13. dubna 2018 10:49 )

Říkal něco, jako že jde na Slovensko hledat italskou mafii. Víc fakt nevím.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud