Vrah krásné Míši (†20), kterou zabil po opileckém sexu: Robert už zná svůj trest

Autor: shp - 
13. 2. 2018
16:49

Vrah krásné Míši (†20) z Kechneca už zná svůj trest. Robert (32) z Abramoviec zabil mladou dívku loni v domě, kde žil. Po společném popíjení alkoholu a sexu ji zbil a zardousil. Její nahé tělo hodil do kůlny a překryl ho dřevěnou deskou.

Po zmizelé Míše tři měsíce pátrali kriminalisté. Vypadalo to, jako by se po ní slehla země poté, co se setkala v prešovském obchodním domě s Robertem. Její rodiče a přítel umírali strachy. Pak přišla krutá zpráva. Nejhorší obavy se naplnily.

Mrtvolu ženy objevil náhodně Robertův soused, když v kůlně hledal dřevo. Upozornil ho nesnesitelný zápach z rozkládajícího se těla. Sexuoložka Danica Caisová u soudu prohlásila, že Robert netrpí duševní poruchou ani sexuální deviací.

Se zavražděnou měl sex, který podle jeho vyjádření sama iniciovala po společném popíjení alkoholu. Prokurátorka pro něj překvapivě žádala trest v dolní hranici trestní sazby. „Kvůli tomu, že přiznal vinu a že není v jádru agresorem, skutek spáchal v afektu s vysokou pravděpodobností vystupňovanou chováním nebohé,“ odůvodnila svůj návrh.

Toto prohlášení vyburcovalo otce k velmi emotivní reakci. „Byl nenásilný? Proč jí vybil zuby? Měl ji odvézt k jejímu přítelovi, proč to neudělal?“ ptal se se slzami na krajíčku v závěrečné řeči otec Radoslav (45). Obhájce obžalovaného ale oponoval.

Z vyjádření psycholožky vyplynulo, že doposud vedený způsob života oběti je možné považovat za rizikový,“ prohlásil. Dodal, že jeho klient spáchal skutek v afektu, který vyvolala svým chováním sama Míša. Robert byl nakonec odsouzen na 15 let vězení a k protialkoholní léčbě. Rozsudek ale není ještě pravomocný.

VIDEO: Další vražda, která otřásá Slovenskem. Renata byla také uškrcena

Video Renatu (†44) našli mrtvou v jejím bytě, podle policie ji někdo zavraždil - TV JOJ
360p

Doporučujeme
Monikay ( 16. února 2018 17:35 )

Nechápu jak může obhájce a soudkyně mluvit o vyprovokování. Svědek u toho nebyl a ten chlap jim mohl nakukat kdovíco. Neumím si představit jak rizikově by se musela chovat, aby si zasloužila smrt. Chápu otce že se naštval...

krasomila ( 13. února 2018 17:46 )

Slečna podle fotek na lumena nevypadá, ale zas není ošklivá a fakt pochybuju, že by stála o soulož s takovým vepřoidem.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud