Pátek 8. prosince 2023
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
Oblačno, sněžení 0°C

Tereza (21) odkrývá drogový kartel: Zatím chytili jen malé ryby. Jdou po šéfovi Khalidovi

Autor: ljš - 
22. ledna 2018
16:00

Začala zpívat a odstartovala zatýkání! Pákistánští policisté ale na základě udání od české pašeračky Terezy (21) dokázali zatím chytit jen řadové členy gangu. Po jednom z šéfů celé organizace, Britovi s pákistánskými kořeny Khalidovi, zatím stále pátrají.

Tereza od počátku tvrdila, že do Pákistánu jezdila jako fotomodelka. Podle editora tamního serveru Samaa TV šlo ale zřejmě o kamufláž. „Lidé, se kterými byla v kontaktu, nejsou profesionální fotografové, novináři a nevedou žádné časopisy,“ řekl v pořadu 168 hodin.

Policie Tereziny kontakty v zemi prověřila a v pátek zatkla Pákistánce jménem Shoaib. Jde o muže, který spravoval dům, ve kterém Tereza bydlela, a údajně také zařizoval focení a další záležitosti. U výslechu vyšetřovatelům zřejmě rychle podlehl a udal svého pomocníka Aftaba, který se měl také podílet na pašování drog. Vyslechnut byl také řidič, který Terezu vezl na letiště.

Už po svém zadržení na letišti ovšem Tereza „práskla“ daleko větší rybu. Mělo jít o jednoho z hlavních členů gangu, jistého Khalida, který vše řídil z Anglie. Na svém Facebooku uvádí jako místo svého pobytu Londýn. Odtud zřejmě také zařizoval dívkám víza, naposledy ale v Terezině případě využili pákistánskou ambasádu v Dublinu. Po Khalidovi policie pátrá zatím bezvýsledně.

Video  Drsný výslech Terezy (21), která pašovala 9 kilo heroinu: Ježiš, on mě zabije, naříkala blondýnka.  - youtube.com
Video se připravuje ...

Jde přitom o muže, kterého se Tereza velmi bála. Policistům sice nabídla jeho fotografii, kterou chtěla najít v jedné z konverzací, které s ním vedla. Vzápětí si ale zřejmě uvědomila, že možná šlápla vedle. „Ježiš, on mě zabije,“ řekla a skryla si tvář do dlaní.

V současné době čeká Tereza v pákistánském vězení na soud, který by měl rozhodnout o jejím dalším osudu. Vazba na ni byla zatím uvalena jen na dva týdny. Případu se nově věnuje speciální vyšetřovací tým složený z protidrogových policistů, celníků a letištní policie. Všechny tyto složky se totiž dosud o vedení kauzy dohadovaly.

Video  Kamarádka zadržené pašeračky Terezy (21): Jak jsme jezdily za klienty do Švýcarska…  - Petr Macek, Lukáš Červený
Video se připravuje ...

Video  Zpověď Simony H., společnice pašeračky Terezy (21): V Pákistánu jsme byly spolu! Jak to tam chodilo?  - Petr Macek, Lukáš Červený
Video se připravuje ...

Limone ( 24. ledna 2018 13:36 )

 Níže uvedené názory jsou bezesporu výplodem absolventů speciálních škol a těch, které, jako malé děti rodiče týtali !!!

armenia ( 23. ledna 2018 05:40 )

 No vetsi blbku bychom nenasli,jak nekdo muze byt tak tupej a fotit v Pakistanu?co nebo pro koho?vzdyt tam je cenzura vseho a vsech,zensky jsou od narozeni zabaleny v dekach,snad ani nemuzou pres den vychazet a dve idiotky z ***akova tam hraji hvezdy,to si opravdu muzou myslet cesky slepice,ze v exoticke zemi jsou vic nez sam soudruh,uz v Chorvatsku delaji nektere Mani ostudu nejen na plazi,tak ma holka po zivote,jestli Pakustanci primhouri oci i vocas tak ji daj tech 30 let jako ze cizinka

oshona ( 22. ledna 2018 23:55 )

Pakoši si s ní pohrajou a potom "kráska" spáchá v tom jejich bordelu " sebevraždu "

oshona ( 22. ledna 2018 23:52 )

Už běžte s tím andílkem někam.Holka blbá jak tágo, už to má spočítaný

oshona ( 22. ledna 2018 23:50 )

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud