Mladá maminka Veronika záhadně zmizela: Manžel dostal hrozivý vzkaz!

14. 11. 2017
12:21

Už skoro deset dní je nezvěstná mladá maminka Veronika ze Žiliny. Slovenku naposledy viděli 5. listopadu po poledni nasedat do její bílé toyoty a poté se po ní slehla zem. Doma na ni čekají dvě dcerky, které by podle kamarádky nikdy neopustila. Po Veronice pátrá policie, kamarádi i rodina, ale zatím bohužel bezúspěšně.

Veronika Novota Micieli (36) má vystudovanou vysokou školu, mluví několika jazyky a pracuje v úspěšné slovensko-německé firmě. Je také matkou dvou dcer, Jessicu (12) má z prvního manželství s Italem a malou Ellu (2) s manželem Jozefem. Ačkoliv s manželem žili poslední týdny odloučeně, muž na sociálních sítích prosí, aby se vrátila.

Jozef tvrdí, že Veroniku viděl ještě dva dny poté, co se měla ztratit. Stále ji miluji, musí se vrátit. Naposledy jsem ji viděl v úterý 7. 11. ve 13:20 hod. Měla svetr na knoflíky. Nikoho kromě ní nemám,“ cituje muže slovenský deník Nový Čas.

Na jeho profilu na sociální síti se nyní objevil hrozivý vzkaz od anonymního uživatele. „Ty si ji zabil! Dostal si ji do zoufalství svou nenávistí, chutí se pomstít, chladnokrevností, bezcitností. Můžeš dobře spát? Může tvoje rodina dobře spát? Teď máš to, co si vždycky chtěl, to co si plánoval, pomstít se, zničit ji, a vyhrál si, je pryč,“ píše se ve vzkazu od neznámé ženy, která si kvůli tomu vytvořila falešný profil. Podle jejích slov spolu kdysi bydlely, a i když spolu ženy nebyly zhruba 11 let v kontaktu, Veronika ji měla nedávno kontaktovat, aby tento záhadný vzkaz vyřídila.

„Je to strašné, jsme z toho všichni zoufalí, nikdy by od dětí neodešla a nikdy se nestalo, že by mi nedala o sobě vědět,“ řekla listu její nejlepší kamarádka Ivana.

Slovenská policie vyzvala, aby každý, kdo má o nezvěstné ženě informace, kontaktoval linku 158. Pohřešovaná je přibližně 178 centimetrů vysoká, váží 75 kilo a má modré oči a blond vlasy po ramena. Podle policie na sobě v době zmizení měla hnědou koženkovou bundu po pás a tmavé kalhoty.

Doporučujeme
hasickajana ( 14. listopadu 2017 16:23 )

No tak tahle hlavně vypadá jako dobrota sama... Spíš bych věřila, že se někde schovala a vzkaz psala sama

katerina78 ( 14. listopadu 2017 14:56 )

Samé stratené Slovenky tu na blesku, zaujímavé. A všetky inžinierky a magistre, to už je na smiech.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud